نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/30      15:48:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:194


نسخه چاپی
کشف 146 رأس دام قاچاق در استان گلستان
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از کشف 146 رأس دام قاچاق به ارزش 4 میلیارد و 170 میلیون ریال در شهرستان "آزادشهر" خبر داد.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: ماموران انتظامی آزادشهر حين گشت زني در سطح شهرستان و کنترل خودروهای عبوری به 2 كاميون مشكوك شده و آنها را برای بررسي بيشتر متوقف كردند.

اين مقام ارشد انتظامي افزود: در بازرسي از این خودروها، 139 رأس گوسفند و 7 رأس گاو قاچاق كشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن 4 میلیارد و 170 میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به تحویل دام کشف شده به مراجع ذیصلاح، تصریح کرد: در این عملیات 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار قاسمي خاطر نشان كرد: پلیس با قاطعیت تمام با افرادی که با منفعت طلبی خود قصد ضربه زدن به اقتصاد کشور را دارند برخورد می کند و ضروری است شهروندان نیز با همکاری بیش از پیش با نیروی انتظامی از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی 110 ، پلیس را در راستای مقابله و مبارزه با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق دام یاری کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون