نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/30      15:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:601


نسخه چاپی
مدال افتخار پلیس خدمت به زائران کربلاست
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه راهبرد پلیس تامین امنیت زائران کربلاست، گفت: مدال افتخار پلیس خدمت شایسته به زائران کربلاست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در نشست ستاد اربعین استان کرمانشاه که در سالن جلسات فرمانداری قصرشیرین برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش های انجام گرفته و رایزنی های متعدد با بازگشایی مرز خسروی برای تردد زوار به ویژه در ایام اربعین موافقت شد.

وی ادامه داد: پس از سال ها باز هم این توفیق نصیب مجموعه پلیس، مدیران و مردم کرمانشاه شد تا به شکل گسترده تری پذیرای زائران کربلای معلی بوده و شاهد تردد آنها از مرز خسروی باشند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: قطعا توفیق خدمت به زائران امام حسین (ع) بسیار والا و ارزشمند است و خادمان زوار حضرت اباعبدالله در نیروی انتظامی به این خدمت افتخار می کنند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: به لطف الهی و با تلاش مجاهدانه ماموران پلیس و سایر نیروهای نظامی و امنیتی در این سال ها مشکل نگران کننده ای برای زائران ایجاد نشده و همگی در سلامت کامل به دیار خود بازگشته اند.

وی گفت: همچنین پلیس برای کارهای مربوط به صدور گذرنامه در سریع ترین زمان ممکن آمادگی دارد و زیرساخت های آن نیز فراهم شده است.

سردار جاویدان با بیان اینکه راهبرد پلیس تامین امنیت زائران کربلاست، گفت: مدال افتخار پلیس خدمت شایسته به زائران کربلاست.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون