نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/5/31      10:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:183


نسخه چاپی
کشف بیش از یک تن و 183کیلو موادافیونی در سیستان و بلوچستان/ هلاکت 2 سوداگر مرگ و دستگیری 3 قاچاقچی در این عملیات
گروه استان‌ها- سيستان و بلوچستان- فرمانده انتظامي استان از انهدام باند مسلحانه قاچاق و کشف بیش از یک تن و 183کیلو انواع مواد افیونی در عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.

سردار "محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح جزئیات این خبر، گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان سیستان و بلوچستان با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتي به سرنخ هايي از قاچاق محموله سنگين موادمخدر توسط اعضای یک باند از مناطق مرزی به شهرستان های " ایرانشهر" و "خاش" دست يافتند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان، گفت: تیم های اطلاعاتی و عملیاتی پلیس با کنترل تحرکات اعضای این باند سرانجام روز گذشته تیمی از اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه پژو 405 در حال جابه جایی محموله سنگین موادمخدر در محور"ایرانشهر-بمپور"بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که سرنشینان خودروها به سمت ماموران انتظامی تیراندازی کردند که با آتش پرحجم پلیس مواجه شدند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این عملیات، با اقدام ضربتی جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر، 2 سوداگر مرگ به هلاکت رسیده و یک قاچاقچی نیز دستگیر و 2 دستگاه خودرو نیز متوقف شد.

سردار قنبری خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروهای توقیفی، 593کیلو و 925 گرم تریاک به همراه 2 قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: در ادامه این عملیات، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان خاش با تیم دیگری از اعضای این باند که قصد جابه جایی موادافیونی به خارج از استان را داشتند، درگیر شدند. 

وی ادامه داد: در این عملیات مسلحانه علاوه بر دستگیری 2 قاچاقچی، از خودروی آنها 504 کیلو  و 500 گرم تریاک، 64 کیلو و 464گرم حشیش و 21 کیلو و 100گرم انواع دیگر مواد افیونی به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری، مقادیری مهمات و 25 عدد کارت سوخت کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای متواری این باند مسلحانه از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعاً به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت برخورد قاطع کند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون