نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      8:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:151


نسخه چاپی
کشف 148 کیلو گرم تریاک در عملیات ضربتی پلیس کرمانشاه
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر در شهر کرمانشاه و کشف 148 کیلوگرم تریاک خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه با انجام کارهای اطلاعاتی از فعالیت یک باند که قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از استان های شرقی کشور به استان را داشتند، مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان پس از شناسایی مسیر حرکت باند توزیع مواد افیونی، موفق شدند در عملیاتی ضربتی هر 2 دستگاه خودروی آنها را در ورودی شهر کرمانشاه توقیف کنند.

سردار جاویدان ادامه داد: در بازرسی از خودروهای قاچاقچیان که یک دستگاه دنا و یک دستگاه پراید بود، 148 کیلوگرم تریاک کشف و 4 نفر نیز دستگیر شدند.

رشد 83 درصدی کشفیات مواد مخدر

فرمانده انتظامی کرمانشاه به کشف یک تن و 450 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان اشاره و بیان کرد: این مقدار کشفیات که متعلق به پنج ماه سپری شده از سال جاری است در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 83 درصد رشد را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در این مدت ،همچنین 11 باند تهیه و توزیع مواد مخدر منهدم و 90 قاچاقچی نیز دستگیر و تحویل مراجع قضائی شده اند.

سردار جاویدان در پایان با قدردانی از همکاری خوب مردم و دستگاه های امنیتی و قضائی با پلیس، اعتیاد را زمینه ساز بسیاری از جرائم دیگر عنوان کرد و گفت: مواد مخدر را می توان جزو اولویت دار ترین آسیب های اجتماعی به حساب آورد که در این خصوص لازم است دستگاه های فرهنگی نسبت به آسیب های جبران ناپذیر آن روشنگری کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون