نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      10:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
ارائه خدمات بهداشت در بالاترین سطح ممکن به کارکنان ناجا خانواده های آنها
گروه ناجا – جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: ارتقاء توان رزمی با استفاده موثر از علوم روان شناسی و روان پزشکی و ارائه خدمات بهداشت در بالاترین سطح ممکن به کارکنان و خانواده های نیروهای انتظامی از برنامه های ما محسوب می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محسن فتحی زاده" در حاشیه نشست بین المللی روان شناسی و روان پزشکی در نیروهای نظامی و انتظامی در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: سلامت روان یکی از مهم ترین شاخص های سلامت در جامعه قلمداد می شود و با سلامت جسمانی، اجتماعی و معنوی رابطه عمیقی دارد.

وی افزود: بهداشت روان در یگان های انتظامی به لحاظ حفظ سلامت روانی و افزایش بهره وری در فعالیت های پلیسی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خاطر نشان کرد: در زمان وقوع جنگ تحمیلی، نیروهای مسلح ما ضمن موفقیت مقابله با تهدیدات، موفق به کنترل و حفظ امنیت در کشور شدند.

وی اضافه کرد: کمیته بین المللی طب نظامی به عنوان یک سازمان با قدمت، خدمات روانی را ارائه داده و جمهوری اسلامی ایران تشکیل مجمع جامع سلامت روان را در این کمیته  مطرح کرد که پس از بحث و تبادل نظر میان 119 عضو کنگره موضوع پیشنهادی، به تصویب رسید و  کشور ما در حال حاضر به عنوان رئیس این مرکز انتخاب شده است.

سردار فتحی زاده با بیان اینکه ارتقاء توان رزمی با استفاده موثر از علوم روان شناسی و روان پزشکی و ارائه خدمات بهداشت در بالاترین سطح ممکن به پرسنل و خانواده های نیروهای نظامی و انتظامی از برنامه های ما محسوب می شود، خاطر نشان کرد: ارتقاء توان کارشناسان با بهره گیری از دانش های روز جهان و تشکیل کارگاه های متعهد و نشست های تخصصی در دستور کار مرکز جامع بین المللی سلامت و روان قرار دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در پایان ابراز امیدواری کرد: بتوانیم در مرکز جامع بین المللی با اولویت پیشگیری و پژوهش و آموزش نقش موثری در فعالیت کارکنان انتظامی ایفا کنیم. *


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون