نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      11:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:74


نسخه چاپی
ایجاد مرکز تخصصی روان شناسی در معاونت بهداد ناجا / تمرکز بر استفاده از روان شناسی در راستای حفظ بنیان خانواده و اعضای ناجا
گروه ناجا – معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا با بیان اینکه تمرکز بر استفاده از روان شناسی در راستای حفظ بنیان خانواده و اعضای ناجا از دیگر تلاش های این معاونت است، گفت: تلاش ما همواره بر این است تا کارکنان ناجا بدون دغدغه در انجام مأموریت ها کوشا باشند و به همین منظور به ایجاد مرکز تخصصی روان شناسی اقدام کرده ایم.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا حسینی" در حاشیه  نشست بین المللی روان شناسی و روان پزشکی در نیروهای نظامی و انتظامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تمرکز بر سلامت روان ضرورت جامعه امروز محسوب می شود، اظهار داشت: این موضوع در میان نیروهای نظامی و انتظامی به دلیل ارتباط مستقیم با مردم از اهمیت بیشتری برخوردار است و در این حوزه نیاز به روان شناسی و روان شناختی بیشتر احساس می شود.

وی افزود: معاونت بهداد نیروی انتظامی در راستای تدابیر و مأموریت ذاتی خود در حفظ و سلامت کارکنان نیروی انتظامی و خانواده های آنها و با درک اهمیت و ضرورت توجه سلامت روان در این سازمان اقدام به اجرای برنامه های روان شناختی با نگاه دیروز، امروز و فردا کرده است.

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: اساس همه سازمان ها در نیروی انسانی آن بنا شده و از سوی دیگر دانش روان شناختی که به مقوله نیروی انسانی می پردازد از اهمیت بالایی برخوردار است.

سرهنگ حسینی با بیان اینکه تمرکز بر استفاده از روان شناسی در راستای حفظ بنیان خانواده و اعضای ناجا از دیگر تلاش های معاونت بهداشت، درمان و امداد است، گفت: تلاش ما همواره بر این است تا کارکنان ناجا، بدون دغدغه در انجام  مأموریت ها کوشا باشند و به همین منظور به ایجاد مرکز تخصصی روان شناسی اقدام کرده ایم.

معاون بهداشت، امداد و درمان ناجا در پایان با اشاره به اینکه هدف نهایی ما از دنبال کردن برنامه علمی استفاده از علوم مختلف از جمله روان شناسی برای نیروهای مسلح است، اضافه کرد: وظیفه خطیر حفظ و امنیت ثبات کشور بر عهده نیروی انتظامی در سراسر کشور است به همین دلیل این نشست تخصصی میزبان 30 استان به صورت مستقیم از طریق ویدئو کنفرانس می باشد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون