نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      12:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:156


نسخه چاپی
دومین دوره مسابقات سراسری آمادگی جسمانی همسران و کارکنان زن ناجا در اصفهان
گروه استان ها _ اصفهان _ مسئول ورزش بانوان ناجا از برگزاری دومین دوره مسابقات سراسری آمادگی جسمانی همسران و کارکنان زن ناجا به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد.

 

"مهناز یمینی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: دومین دوره از مسابقات سراسری آمادگی جسمانی همسران و کارکنان زن نیروی انتظامی از 30 مرداد ماه به میزبانی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد و تا یکم شهریور ماه ادامه داشت.

وی با اشاره به اینکه در این دوره از مسابقات 22 تیم از فرماندهی انتظامی استان ها و یگان های مستقل نیروی انتظامی شرکت کردند، گفت: سطح مسابقات نیز از کیفیت بسیار خوبی برخوردار بود.

مسئول ورزش بانوان ناجا، هدف از برگزاری این مسابقات را بالا بردن توان و آمادگی پلیس زن در اجرای بهتر ماموریت های مربوط به خود و همچنین ایجاد شور و نشاط در بین همسران کارکنان نیروی انتظامی عنوان کرد.

وی در خصوص استقبال شرکت کنندگان از برگزاری این مسابقات، گفت: در دوره قبل که سال 95 برگزار شد، 17 تیم شرکت کردند اما امسال استقبال تیم ها از این مسابقات بسیار خوب بود.

یمینی به تاکید ویژه فرمانده ناجا و همچنین پیگیری معاون تربیت و آموزش ناجا در خصوص تقویت روحیه و فزایش توان و آمادگی کارکنان زن ناجا برای موفقیت در اجرای ماموریت های محوله به آنها اشاره و بیان کرد: در همین راستا چندین مسابقه ورزشی دیگر نیز را در دستور کار داریم که برابر برنامه ریزی های به عمل آمده در طول سال برگزار خواهیم کرد.

مسئول ورزش بانوان ناجا از تلاش ها و زحمات سرهنگ "کریمی" معاون تربیت و آموش فرماندهی انتظامی استان و خانم "رحیمی" مسئول ورزش بانوان این فرماندهی در هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات تقدیر و تشکر کرد.

وی گفت: استان اصفهان دارای مردمی میهمان نواز و با فرهنگ است و یکی از اهداف ما از برگزاری مسابقات در این استان نیز این بود که شرکت کنندگان علاوه بر رقابت ورزشی با فرهنگ، تمدن، آداب و رسوم و اماکن تاریخی اصفهان آشنا شوند که مطمئناً این سفر برای آن ها با خاطراتی خوش و شیرین همراه خواهد بود.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون