نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      13:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:144


نسخه چاپی
در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد"؛
برخورد اتوبوس با کامیون یک کشته و 6 مجروح بر جاری گذاشت
گروه استان ها- خراسان جنوبی- بامداد امروز بر اثر برخورد اتوبوس با کامیون در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد"، راننده اتوبوس جان باخت و 6 نفر از مسافران مجروح و روانه بیمارستان شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علیرضا رضایی" رئیس پلیس راه خراسان جنوبی، گفت: ساعت 2 و 20 دقیقه بامداد امروز با اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد"، بلافاصله نیروهای امدادی و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در این حادثه، اتوبوس حامل کاروان زیارتی امام رضا(ع) حامل 44 مسافر که از مشهد مقدس عازم یزد بوده است؛ در کیلومتر 150 محور"طبس- یزد" با عقب یک کامیون برخورد کرد که راننده اتوبوس در دم جان خود را از دست داد و 6 نفر از مسافران اتوبوس مجروح و به بیمارستان اعزام شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه علت حادثه را عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از جانب راننده اتوبوس اعلام کرده اند؛ افزود: حال 5 نفر از مصدومان حادثه رضایت بخش اعلام شده، همچنین یکی از مصدومان که دچار قطع شدگی پا شده بود مراحل درمان وی نیز در حال انجام است.

رئیس پلیس راه خراسان جنوبی، توصیه کرد: رانندگان کاروان زیارتی با توجه به اینکه بایستی مسافت زیادی را برای به مقصد رساندن مسافران طی کنند و فرصت آنان محدود است برخی از قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی را نادیده می گیرند که از مسئولان کاروان ها تقاضا داریم با توصیه به رانندگان مبنی بر رعایت قوانین از بروز حوادث برای زائران و مسافران پیشگیری کنند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون