نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      16:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:247


نسخه چاپی
لزوم کمک نمایندگان مجلس به تقویت بودجه برنامه های ورزشی در ناجا
گروه استان ها _ اصفهان _ سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر لزوم کمک نمایندگان مجلس به تقویت بودجه برنامه های ورزشی در نیروی انتظامی تاکید کرد.

 

"زهرا سعیدی" در حاشیه اختتامیه دومین دوره مسابقات آمادگی جسمانی همسران و کارکنان زن ناجا به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با توجه به اینکه نیروی انتظامی یکی از مشاغل پر استرس محسوب می شود و کارکنان این نیرو و خانواده های آن ها مدام در برابر این استرس های شغلی قرار دارند به همین خاطر بایستی مسئولان برای تقویت روحیه و ایجاد نشاط اسلامی در بین کارکنان ناجا تصمیمات و برنامه ریزی های مناسبی را داشته باشند.

وی ، سلامت جسم و روح را مکمل یکدیگر عنوان و تصریح کرد: قطعاً کارکنان نیروی انتظامی که همه روزه با گونه های مختلفی از مردم ، مجرمان و همچنین صحنه های ناراحت کننده ای از تصادفات و جنایات مواجه هستند، بایستی هم از نظر جسمی و هم از نظر روحی همواره در آمادگی بالایی باشند تا بتوانند ماموریت های خود را به بهترین نحو انجام داده و خدمت رسانی مطلوبی را به جامعه ارائه دهند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: برگزاری این گونه مسابقات و برنامه های فرهنگی، هنری و ورزشی در بین کارکنان نیروی انتظامی خصوصاً در بین همسران و کارکنان زن این نیرو قابل تقدیر است و جا دارد تا از نگاه ویژه سردار "اشتری" فرمانده نیروی انتظامی به افزایش روحیه و نشاط اسلامی در بین کارکنان نیز تقدیر کنم.

نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: البته معتقدم ایجاد فضای پرنشاط در نیروی انتظامی نیازمند برنامه ریزی های بلند مدت و بهتری است و بایستی علاوه بر مسابقات ورزشی اردوهای تفریحی نیز برای کارکنان و خانواده های آنان به طور مرتب در طول سال برگزار شود تا بتوانند استرس های شغلی خود را تحمل کرده و با آرامش و روحیه بالاتر به مردم عزیز کشورمان خدمت کنند.

وی تاکید کرد: به نظرم وزارت ورزش و جوانان هم می طلبد که نگاه ویژه ای به ورزش در نیروی انتظامی داشته باشد و به برپایی هرچه بهتر رقابت های ورزشی و همچنین آمادگی کارکنان این نیرو برای شرکت در مسابقات بین المللی و رقابت با کارکنان پلیس سایر کشورها که باعث کسب آبرو و عزت برای میهن عزیزمان است کمک بیشتری کند.

" سعیدی" با بیان اینکه حمایت از این گونه برنامه ها در وضعیتی که شرایط اقتصادی جامعه باعث مکدر شدن خاطر مردم شده لازم و ضروری است، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی که همیشه حامی نیروی انتظامی کشور بوده و هستند بایستی در بودجه سالانه هم نگاه ویژه ای به برنامه های ورزشی و همچنین ایجاد نشاط اسلامی در بین کارکنان این نیرو داشته باشند.

وی ، تصریح کرد: من به عنوان یکی از اعضای کمیسیون اقتصادی برای تحقق این موضوع پیگیری های لازم را به عمل خواهم آورد و شناختی که از دیگر نمایندگان دارم مطمئن هستم که همه آنان با این موضوع موافق بوده و در این خصوص کمک های لازم را انجام خواهند داد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون