نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      16:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
اعتراف سارق حرفه ای به 22 فقره سرقت در کهگيلويه
گروه استان ها- کهگيلويه و بويراحمد – جانشین فرماندهی انتظامي استان از دستگيري سارق حرفه اي محتويات داخل خودرو و منزل با اعتراف به 22 فقره سرقت درشهرستان کهگیلویه خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ" کیقباد مصطفایی " در تشريح اين خبر، اظهار داشت: در پي وقوع چندين فقره سرقت محتويات داخل خودرو و منزل درسطح شهرستان کهگيلويه، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران اين فرماندهي قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پس از چند روز کار اطلاعاتي و گشت های نامحسوس، سارق را شناسايي و در عملياتي غافلگیرانه حين انجام سرقت از يک دستگاه خودرو، دستگير کردند.

مصطفایی با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به 22 فقره سرقت محتويات داخل خودرو و منزل اعتراف کرد، گفت: این متهم پس از تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان کهگيلويه و بويراحمد از شهروندان خواست: ضمن توجه به هشدارهاي انتظامي و نصب سيستم هاي ايمني از نگهداري وجه نقد و اشياء قيمتي در منزل بدون رعايت نکات ايمني و پارک خودرو در مکان های خلوت خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون