نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/2      18:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:167


نسخه چاپی
تشریح محورهای گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا توسط سردار "نوریان"
گروه ناجا – سخنگوی نیروی انتظامی، محورهای همایش و گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا را تشریح کرد.

 

سردار "احمد نوریان" در حاشیه گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر به ویژه شهیدان رجایی  و باهنر اظهار داشت: به نمایندگی از نیروی انتظامی، فرا رسیدن هفته دولت را تبریک عرض می کنم و برای همه زحمت کشان مخلص نظام در سطوح مختلف، آرزوی موفقیت دارم.

وی افزود: امروز دومین نشست فصلی فرماندهان، روسا و معاونان ناجا با حضور فرمانده محترم نیروی انتظامی در تهران برگزار شد؛ در این همایش یک روزه به موضوعات و مباحث مختلفی پرداخته شد.

پیش بینی تمهیدات انتظامی و ترافیکی از سوی پلیس های تخصصی برای ایام محرم و بازگشایی مدارس

سخنگوی ناجا ادامه داد: از جمله این تمهیدات، دستور فرمانده محترم ناجا به اداره گذرنامه و فرماندهی استان های هم مرز با عراق است تا خودشان را برای خدمت رسانی مناسب و تأمین امنیت زوار ابا عبدالله الحسین (ع) آماده کنند تا ان شاء الله از اول محرم با توجه به هماهنگی با دولت عراق و حذف روادید صرفا با گذرنامه قانونی به عتبات عالیات سفر کنند.

ارائه گزارش اقدامات طرح های تابستانی پلیس/ پیش بینی تمهیدات ضروری برای مدیریت سفرهای روزهای پایانی تعطیلات

معاون اجتماعی ناجا خاطر نشان کرد: مجموعه اقدامات و زحمات مأموران خدوم راهنمایی و رانندگی در جاده های سراسر کشور موجب شده تا به رغم اینکه امسال افزایش 5 درصدی حجم ترددها و سفرها داشته ایم، آمار تصادفات، جان باختگان و مصدومان نیز نسبت به مدت مشابه در سال گذشته افزایش نداشته باشد.

سردار نوریان اضافه کرد: از این فرصت استفاده کرده و از هموطنان عزیز خواهشمندم به توصیه های همکاران ما در پلیس راهور توجه و کمک کنند تا دیگر شاهد حوادث تلخ و ناراحت کننده نباشیم.

ارزیابی عملکرد پلیس های تخصصی از ابتدای سال تاکنون

این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: یکی از حوزه های موفق پلیس که از زحماتش در این همایش تقدیر شد؛ اقدامات شبانه روزی "پلیس امنیت اقتصادی" و برخی از فرماندهان انتظامی استان ها بود که علاوه بر آمارهای پلیس، اذعان بسیاری از کارشناسان اقتصادی حاکی از نقش موثر پلیس در ثبات حاکم بر بازار سکه و ارز، کنترل قاچاق کالا و سوخت، کاهش آمار احتکار و توزیع اقلام ضروری در بازار و ... و همچنین ارتقاء رضایت مندی مردم و مسئولان موید آن است.

سردار نوریان ادامه داد: تشدید اقدامات در ارتقاء امنیت فضای مجازی، مقابله با شرارت و اراذل اوباش، توسعه خدمات انتظامی به خصوص مراکز 110 و ... از دیگر اقدامات ارائه شده است.

معاون اجتماعی ناجا خاطر نشان کرد: مقابله جدی با توزیع مواد مخدر در اطراف مراکز آموزشی و مدارس، شناسایی و دستگیری اعضاء باندها و شبکه های قاچاق مواد مخدر، تداوم جمع آوری معتادان متجاهر از سطح معابر شهری و انتقال به اردوگاه های بازپروری و نگهداری تا بهبود کامل از اقدامات مطلوب پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا می باشد.

راه اندازی دو قرارگاه جهت پیشگیری از جرایم و کاهش تصادفات

سخنگوی ناجا تصریح کرد: قرارگاهی به منظور پیشگیری از جرایم و نیز کاهش جان باختگان و مصدومان ناشی از تصادفات رانندگی فعال شده و ان شاء الله به زودی هدف از راه اندازی این دو قرارگاه و تأثیراتی که در کاهش جرایم و تصادفات داشته به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید.

سردار نوریان گفت: هوشمندسازی پلیس و استفاده از فناوری های روز در پیشبرد مأموریت ها و ارائه خدمات به مردم و همچنین رسیدگی به امور معیشتی و رفاهی کارکنان از تأکیدات فرمانده محترم نیروی انتظامی در این همایش بود که دستورات لازم به بخش های مربوطه ابلاغ شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون