نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      9:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:64


نسخه چاپی
تربیت با نگاه ایمانی واعتقادی مقدم بر آموزش است
گروه استان ها - کردستان - معاون تربیت و آموزش ستاد کل نیروهای مسلح در سنندج گفت : تربیت با نگاه ایمانی واعتقادی مقدم بر آموزش است .

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، امیر " محمد حسن باقری" درجمع فرماندهان ومسئولان ارشد نظامی وانتظامی استان با تاکید بر توجه به آموزش در مجموعه نیروهای مسلح گفت : آموزش پایه واساس ماموریت در مجموعه نیروهای مسلح است .

وی با اشاره به اینکه محور نظارت در رده ها بایستی برپیگیری مطالبات مقام معظم رهبری باشد اظهار داشت : مقام معظم رهبری می فرماید" آنچه در ابعاد قدرت ملی مهم است علم و ایمان می باشد"لذا همه فرماندهان ومسئولان نظامی وانتظامی بایستی فرمایشات مقام معظم رهبری را سرلوحه امور خود قرار دهند.

 امیر باقری با بیان اینکه نظارت ها در آموزش و پژوهش باید بر روند نظارت بر روش جاری یگان ها باشدتصریح کرد:  پیاده سازی تربیت وآموزش سرفصل هایی دارد و تربیت را با شعار نمی توان اجرایی کرد بلکه باید برنامه داشت .

معاون تربیت وآموزش ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد:تربیت با نگاه ایمانی واعتقادی مقدم بر آموزش است .

 امیر باقری در ادامه ، تربیت و آموزش را اولویت  فرماندهان و مسئولان نیروهای مسلح دانست واظهار داشت:   فرمانده مشرف ترین فرد در یگان است لذا مسئله آموزش در همه سطوح وابعاد بایدجدی گرفته شود و فرماندهان نیز باید خودشان به زیرمجموعه آموزش داده وبه آن نظارت کنند.

وی با تاکید بر اینکه آموزش در نیروهای مسلح باید مبتنی بر عمل محوری  باشد تصریح کرد: آموزش مهارت بدون زیر ساخت مهارتی قابل عمل نیست  لذا آموزش مهارتی در یگان ها مورد مطالبه است.

معاون تربیت وآموزش ستاد کل نیروهای مسلح در پایان با تاکید بر تقویت تعاملات نیروهای مسلح در حوزه آموزش  خاطر نشان کرد: معتقدیم آموزش در نیروهای مسلح بایستی به روز ومتناسب با نوع ماموریت ها باشد وضرورت دارد در راستای تحقق اهداف عالیه آموزش از نخبگان دانشگاهی استفاده شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون