نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      9:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:124


نسخه چاپی
تصادف نیسان و تویوتا 8 کشته و 20 مجروح بر جای گذاشت
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- تصادف مرگبار وانت نیسان با وانت تویوتا در شهرستان "سراوان" 8 کشته و 20 مجروح بر جای گذاشت.

 

 

سرهنگ "کشواد بهروزی "رئیس پلیس راه استان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ساعت 22 و 50 دقیقه شب گذشته یک فقره تصادف فوتی در "اسفندک"، 17 کیلومتر به سمت "کهک" به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از عوامل انتظامی و امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی  افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه خودروی نیسان آبی رنگ حامل سوخت غیر مجاز گازوئیل از سمت "اسفندک به کوهک" درحال تردد بود که به علت نامعلومی به یک دستگاه خودروی تویوتا ۱۶۰۰ قرمزرنگ حامل اتباع غیر مجاز برخورد کرد.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: در این حادثه خودروی نیسان بلافاصله دچار حریق شده و 8 نفر از سرنشینان این خودروها به علت شدت جراحات وارده فوت و 20 نفر نیز مجروح که توسط اورژانس به بیمارستان رازی شهرستان سراوان منتقل شدند.

این مقام انتظامی یادآور شد: خودروهای حامل سوخت قاچاق با سرعت بالا به مانند گلوله های سوزان و آتشین در جاده ها حرکت می کنند و جان مردم بی گناه را به شکل دردناکی می گیرند و  باعث داغدار و بی سرپرست شدن خانواده ها می شوند.

این مقام مسئول گفت: علما، بزرگان و سران طوایف، ریش سفیدان و معتمدان که در میان مردم از نفوذ و اثر کلام برخوردارند می توانند با روشنگری و آگاه سازی، افرادی را که در این کار دست دارند به عواقب کار خود و دین بزرگی که بر گردن دارند آگاه کنند تا جلوی این حوادث تلخ و ناگوار گرفته شود.

رئیس پلیس راه استان سیستان و بلوچستان در پایان با اشاره به اینکه درصد بالایی از تصادفات منجر به فوت در جاده های استان به دلیل بی توجهی قاچاقچیان سوخت اتفاق می افتد گفت: نباید به بهانه معیشت، جان خود و دیگران را به خطر انداخت و نانی را بر سرسفره برد که بهای آن ریخته شدن خون برادران دینی و سیاهپوش شدن خانواده های آنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون