نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/3      12:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:175


نسخه چاپی
همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم هستیم
گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: کارکنان يگان ويژه به عنوان سرباز ولي امر همواره در خط مقدم خدمتگزاري به مردم هستند.
 

به گزارش خبرنگارپايگاه خبري پليس، سردار"حسن كرمي"در آیین تكريم و معارفه فرمانده تیپ ویژه تهران بزرگ، گفت: مفتخريم در سايه رهنمودهاي مقام معظم رهبري (مدظله العالي) كشوري معتقد، استوار و سربلند در منطقه هستیم و همچنان مقتدرانه به سمت سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي پيش مي رويم.

وي ادامه داد: کارکنان يگان ويژه به عنوان سرباز ولي امر همواره در خط مقدم خدمتگزاري به مردم هستند و در جامعه نیز به عنوان نيرويي کارآمد شناخته شده اند كه با ايثار و فداكاري امنيت و آسايش را در جامعه حاكم کرده اند و همچنان پشتوانه مستحکمي در مأموريت هاي سخت و حساس هستند.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا افزود: آمادگي علمي و بصيرتي متناسب با تهديدات پيش رو در كنار ماموريت هاي سخت يگان ويژه نتيجه مطلوبی را در تامين امنيت به همراه خواهد داشت.

سردار کرمی با اشاره به اينكه يگان ويژه براساس ماموريت ها باید آمادگي كامل را داشته باشد تا درحداقل زمان ممكن پاسخگو باشد، ادامه داد: بدون ترديد اقتدار يگان ويژه از زاويه اعتماد و رضايت مردم و همچنين حفظ آمادگي جسماني به دست مي آيد و سياست این یگان برای به کارگیری ظرفيت هاي مردمي در ايجاد امنيت پایدار تاکنون موفق بوده است.

این مقام ارشد انتظامی تصریح كرد: براي رسيدن به یک يگان ويژه مقتدر و برآورده كردن انتظارات باید برنامه هايي تعریف شود كه طبق آن پيش برويم و پيشرفت كنيم و اين پيشرفت باید محسوس باشد.

سردار کرمی با بيان اينكه آمادگي جسماني يگان ويژه از اهميت بالایی برخوردار است، تصريح كرد: برنامه هاي عمومي مانند صبحگاه،كوهنوردي و ورزش هاي رزمي باید به انحو احسن انجام شود و اين آمادگي جز با سختي و مشقت زياد ممكن نخواهد بود.

گفتنی است، در پايان اين مراسم از زحمات سردار "سعید مطهری زاده " تقدير و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ "حسین امجدیان" به عنوان فرمانده تیپ ويژه تهران بزرگ معرفي شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون