نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:126


نسخه چاپی
سردار "اشتری":
استفاده از ظرفیت رسانه ها برای انعکاس برنامه های هفته ناجا/ نمایش اقتدار پلیس توأم با رأفت و مهربانی، اولویت است
گروه ناجا – فرمانده نیروی انتظامی گفت: در هفته ناجا لازم است ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی را برای انعکاس مطلوب اخبار به کار بگیریم و آن ها را تقویت کنیم.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در جلسه هماهنگی برنامه های هفته ناجا، با بیان اینکه این هفته با ماه محرم و صفر تقارن دارد، بر اجرای مطلوب برنامه‌های هفته ناجا و رعایت حرمت ماه صفر تاکید کرد و اظهار داشت: تهیه و تولید آثار هنری خصوصا تله فیلم‌های هنری ناجا باید مورد اهتمام ویژه قرار بگیرد و حتما این تولیدات بدون عیب و نقص و در راستای معرفی مأموریت‌های ناجا تهیه شود.

وی ادامه داد: لازم است نظم و اقتدار، خدمت رسانی و معرفی پلیس هوشمند و همچنین رعایت مسائل شرعی در تولیدات هنری مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی به موقع یکی از موضوعات مهم و مدنظر است، تاکید کرد: در هفته ناجا لازم است ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی را برای انعکاس مطلوب اخبار به کار بگیریم و آن ها را تقویت کنیم.

این مقام عالی انتظامی با تاکید بر اینکه در تهیه و تولید آثار هنری باید با کارشناسان خبره آن حوزه برای دریافت نظریه‌های تخصصی و اثرگذار مشورت کنیم، ادامه داد: مأموریت‌های ناجا نباید تحت الشعاع هفته ناجا قرار بگیرد و خدشه‌ای در خدمت رسانی به مردم وارد شود بلکه در این هفته باید خدمت رسانی به مردم مضاعف باشد.

سردار اشتری با بیان اینکه اولویت ما نمایش اقتدار پلیس توأم با رأفت و مهربانی است، گفت: باید جنبه خدمت رسانی پلیس و همچنین ارزش پلیس و سبک زندگی ایرانی، اسلامی در تولیدات هنری مدنظر قرار بگیرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون