نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      11:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:193


نسخه چاپی
کشف 35 کیلو شیشه در اهواز
گروه استان‌ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از انهدام باند قاچاقچیان موادمخدر صنعتی و کشف 35 کیلو شیشه در شهرستان اهواز خبر داد.

سردار "حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با تلاش اطلاعاتی از فعالیت اعضای باند فروشندگان مواد مخدر صنعتی که با وارد کردن آن از مرزهای شرقی کشور اقدام به توزیع در شهرستان اهواز می کردند، مطلع و دستگیری آنان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و مراقبتی شبانه روزی، منازل و مخفیگاه اعضای باند 5 نفره توزیع کنندگان مواد مخدر صنعتی شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در چند عملیات غافلگیرانه و منسجم از محل ها بازرسی کردند.

فرمانده انتظامی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان 35 کیلو مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

سردار عباس زاده با اشاره به اینکه در این رابطه 5 عضو باند مواد مخدر دستگیر و تحویل مرجع قضائی داده شدند، بیان داشت: نيروي انتظامي با تلاش شبانه روزي با سوداگران مرگ و مخلان امنيت به شدت برخورد مي کند و اجازه جولان به آنها نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون