نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      11:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
كشف كالاي قاچاق میلیاردی در مشهد
گروه استان ها_ خراسان رضوی_ فرمانده انتظامی استان از كشف 64 ميليارد و 176 ميليون ريال کالای قاچاق از 8 انبار در مشهد خبر داد.

سردار" محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی از وجود 8 انبار در سطح شهر مشهد که توسط افراد سودجو در آن، انواع کالای قاچاق به صورت غیرقانونی دپو شده بود، مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پس از شناسایی این انبارها با هماهنگی مقام قضائی به محل های موردنظر اعزام و در بازرسي از این انبارها 158 تن تخمه، 54 تن بادام زمینی، 25 تن عدس، 14 تن ذرت نمکی، 10 تن زنجبیل و 16 تن سیم مفتول و نخ قاچاق که همگی فاقد مجوز بودند را كشف کردند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش این محموله ها را 64 ميليارد و 176 ميليون ریال اعلام کردند، تصریح کرد: در این زمینه 8 سودجو دستگیر، که پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: ورود بي رويه كالاي خارجي قاچاق علاوه بر نابودي توليدات داخلي، براي سرمايه گذاران داخلي نيز ناامني به همراه خواهد داشت كه در اين خصوص از شهروندان تقاضا مي شود هرگونه اطلاعات مربوطه را از طريق تماس با تلفن 110 به پليس اطلاع رسانی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون