نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      12:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:127


نسخه چاپی
کشف 21 فقره سرقت تجهیزات مخابراتی به ارزش 14 میلیارد ریال
گروه استان ها _ سمنان _ فرمانده انتظامی استان از کشف 21 فقره سرقت تجهیزات مخابراتی به ارزشی بالغ بر 14 میلیارد ریال با تلاش ویژه کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان شاهرود خبرداد.

سرهنگ عبداله حسنی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع چند فقره سرقت باطري و تجهيزات گران قيمت مخابراتي در شهرستان شاهرود، کارآگاهان مبارزه با سرقت پلیس آگاهی پیگیری ویژه این موضوع را آغازکردند.

وی ادامه داد: در تحقیقات گسترده پلیس و حضور کارآگاهان در صحنه های سرقت و بررسی دقیق تمام جوانب این پرونده، سرنخ هایی از تردد مشکوک یک سواری پراید در محل وقوع جرم به دست آمد.

سرهنگ حسنی افزود: همین سرنخ کافی بود تا مجرم سابقه دار این پرونده شناسایی، هماهنگی های لازم با مرجع قضائی و عملیات پلیس برای دستگیری متهم  آغازشود.

به گفته این مقام انتظامی با اقدام به هنگام و هماهنگ ماموران انتظامی، متهم که در سمنان بود دستگیرشد و تحت بازجویی کارآگاهان قرارگرفت.

وی از دستگیری متهم ردیف دوم این پرونده نیز خبرداد و خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی ها و پس از مشاهده اسناد و مدارک غیرقابل انکار پلیس به 21 فقره سرقت تجهیزات مخابراتی دراستان سمنان به ارزشی بالغ بر 14 میلیارد ریال اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان این که این دو متهم پس از تکمیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند گفت: تحقیقات پلیس در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون