نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      12:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:137


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار 30 میلیاردی در ساوجبلاغ
گروه استان ها – البرز – فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با فریب یکی از شهروندان به بهانه پیمانکاری و ساخت و ساز پروژه های ساختمانی اقدام به 30 میلیارد کلاهبرداری کرده بود، خبر داد .

سردار " عباسعلی محمدیان " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداری  به پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ مبنی بر اینکه فردی با ادعای داشتن تجربه در امر ساخت و سازهای ساختمانی مبلغ 30 میلیارد ریال از یکی از شهروندان دریافت کرده و متواری شده است، پیگیری موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ساوجبلاغ قرار گرفت .

وی افزود : در تحقیقات اولیه کارآگاهان مشخص شد متهم پس از آشنایی با فرد مال باخته، خود را پیمانکار و مجری ساخت و ساز پروژه های ساختمانی معرفی کرده و با شیوه متقلبانه ای به منظور انجام پروژه از مال باخته مبلغی را دریافت کرده است.

این مقام انتظامی افزود : این فرد کلاهبردار در ارتباط اولیه با چرب زبانی و استفاده از خودروهای گران قیمت اعتماد مال باخته را جلب کرده و با تنظیم قرارداد سوری برای انجام اسکلت بندی پروژه مبلغ 30 میلیارد ریال از او دریافت کرده که پس از دریافت وجه ارتباط خود با وی را قطع و متواری شده است .

سردار محمدیان بیان کرد : کارآگاهان با تلاش شبانه روزی و انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در پایتخت شناسایی کرده و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی ساوجبلاغ منتقل کردند .

وی اظهار کرد : متهم در ابتدا منکر هرگونه کلاهبرداری بود اما در مواجهه با مدارک و مستندات، به ناچار لب به اعتراف گشوده و به کلاهبرداری 30 میلیارد ریالی از مال باخته با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد.

سردار محمدیان گفت: در ادامه کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی همدستان  نامبرده را نیز شناسایی و در کمتر از یک شبانه روز دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز در پایان به شهروندان توصیه کرد: از اعتماد بی مورد به افراد ناشناس که با روش های متقلبانه خود را مجری پروژه های ساختمانی معرفی می کنند پرهیز کرده ودر مواجهه با چنین افرادی از طریق مراجع ذی صلاح تحقیق به عمل آورند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون