نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      12:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:150


نسخه چاپی
دستگیری سارق با 39 فقره سرقت در کرج
گروه استان ها- البرز- با تلاش کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی سارق حرفه ای خودرو و لوازم آن با اعتراف به 39 فقره سرقت در شهر کرج دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد نادر بیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت خودرو و لوازم داخل آن در مناطق مختلف شهرستان کرج، شناسایی و دستگیری سارق در دستورکار اداره مبارزه با سرقت پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه متوجه شدند سارق در ساعات آخر شب با انتخاب خودروهای فاقد لوازم بازدارنده به وسیله سیم و یا شاه کلید درب خودروها را باز کرده و پس از سرقت لوازم آن ها را مناطق مختلف رها می کنند.

سرهنگ نادر بیگی گفت: با انجام اقدامات پلیسی رد پای یکی از سارقان سابقه دار و حرفه ای در این پرونده مشاهده شد که بلافاصله با هماهنگی قضائی کارآگاهان به منزل نامبرده مراجعه کردند که مشخص شد متهم هیچ رفت و آمدی به منزل خود ندارد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه ماموران گشت کلانتری 34 گرمدره  حین گشت زنی به متهم که در حال پرسه زنی در ساعات پایانی شب بوده مشکوک شده و پس از دستگیری وی با هماهنگی مقام قضائی به پلیس آگاهی منتقل می شود.

وی اظهار کرد: در تحقیقات تکمیلی متهم در مواجهه با مدارک و مستندات دقیق کارآگاهان لب به اعتراف گشوده و به 9 فقره سرقت خودور و 30 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ نادربیگی خاطرنشان کرد: متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و با صدور قرار روانه زندان شد.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد: با زدن قفل فرمان و تجهیز خودرو به دزدگیر و همچنین عدم پارک خودرو در مناطق خلوت از سرقت خودروهای خود پیشگیری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون