نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      12:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:280


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان قطعات خودرو در گرگان
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان قطعات خودرو و اعتراف آنان به 210 فقره سرقت در شهرستان گرگان خبر داد.
 

سردار "روح الامین قاسمی" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت باطری و کامپیوتر خودرو در شهرستان گرگان و با توجه به حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری عاملان سرقت به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی گلستان تصریح کرد: تحقیقات تخصصی پلیس آغاز شد و ماموران پس از بررسی های فنی و بازبینی تصاویر دوربین های سطح شهر به یک دستگاه پژو 405 که با پلاک های متعدد تردد می کرد، مشکوک شدند.

سردار قاسمی با بیان اینکه ماموران پس از شناسایی متهمان حین سرقت به آنان دستور ایست صادر کردند افزود: متهمان به محض مشاهده پلیس با تیراندازی به سمت آنان قصد فرار از محل را داشتند که با هوشیاری و سرعت عمل ماموران هر 6 سارق دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: متهمان در تحقیقات مقدماتی پلیس و پس از مشاهده مستندات موجود به 210 فقره سرقت باطری و کامپیوتر خودروها در شهرستان گرگان اقرار کردند.

فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر از سارقان در پلیس آگاهی استان ادامه دارد، گفت: برخورد با مجرمان و مخلان امنیت و آرامش مردم از اولویت های پلیس گلستان بوده و به هیچ عنوان اجازه جولان دادن به اینگونه افراد را نخواهیم داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون