نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      13:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:179


نسخه چاپی
اقتدار عملياتي پليس اصفهان در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی شهرستان از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی خبر داد و گفت: در این طرح سارقان، معتادان متجاهر، فروشندگان مواد مخدرو متخلفان در زیر ذره بین پلیس قرار گرفتند.

سرهنگ " محمدرضا خدادوست" در گفت وگو با خبرنگارپايگاه خبري پليس گفت: در راستای اجرای امنیت محله محور به منظور ارتقاء سطح امنیت عمومی، پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرایم با رویکرد انتظامی بخصوص در نقاط جرم خیز،آلوده و تفرجگاه ها و پیشگیری از گسترش کانون های جرم در سطح حوزه این فرماندهی ضمن برنامه ریزی و همکاری پلیس های تخصصی و استفاده حداکثری از ظرفیت های موجود با کلانتری های مربوطه طرح عملیاتی ارتقاء امنیت اجتماعی اجرایی شد.

وي به دستگيري 35 سارق وكشف 22 فقره سرقت اشاره كرد و گفت: در اين عمليات حدود 5 كيلوگرم مواد مخدر كشف و 25 نفر از عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر دستگیر و 29 معتاد متجاهر نيز پس از جمع آوری به کمپ ترک اعتیاد منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پايان با اشاره به اقدامات پیشگیری از سرقت خاطر نشان کرد: در این طرح موفق شدیم 20 دستگاه وسیله نقلیه مسروقه را کشف و به مال باختگان تحویل دهیم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون