نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      12:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:160


نسخه چاپی
قاچاق 100 میلیاردی پارچه با کانتینرحمل گاز مایع
گروه استان ها_اصفهان_ فرمانده انتظامی استان از کشف یک محموله پارچه و لباس خارجی قاچاق به ارزش 100 میلیارد ریال که به طرز حرفه ای در کانتینر کامیون حامل گاز مایع جاساز شده بود، خبر داد.

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید امامی شهرستان "شهرضا" یک دستگاه کامیون کشنده کانتینردار مخصوص حمل مایعات گازی را برای کنترل محموله و مدارک متوقف کردند.

وی با اشاره به اینکه خودرو حامل محموله قانونی گاز مایع بود افزود: ماموران ایست و بازرسی که با پاسخ های ضد و نقیض راننده  مواجه شدند تصمیم به بازرسی بیشتر و دقیق تر از کانتینر مذکور گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی دقیق مشخص شد این خودرو یک جاساز بسیار حرفه ای دارد که 15 تن انواع پارچه و لباس خارجی قاچاق از آنجا کشف شد.

سردار معصوم بیگی با اشاره به دستگیری راننده خودرو در این رابطه بیان داشت: ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان مربوطه 100 میلیارد ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی استان اصفهان قاچاق هر نوع کالا را زمینه ساز رکود اقتصادی، تورم و افزایش بیکاری جوانان کشور دانست و تاکید کرد: قاچاقچیان کالا این را بدانند که نیروی انتظامی و قوه قضائیه با آنان برخورد قاطع و قانونی می کند و هرگز اجازه جولان به آنان داده نخواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون