نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      13:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:213


نسخه چاپی
كشف 218کیلو ترياك در عمليات پليس كهنوج
گروه استان ها- کرمان- فرمانده انتظامي استان از كشف218 كيلوگرم ترياك و دستگیری3 سوداگر مرگ در عملیات پلیس شهرستان کهنوج خبر داد.

 سردار"عبدالرضا ناظری" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان کهنوج با انجام كار اطلاعاتي متوجه شدند قاچاقچيان يك محموله موادمخدر را به نقطه اي مشخص در این شهرستان انتقال داده و قصد دارند آن را به مناطق مركزي كشور منتقل كنند.

 سردار ناظری بيان داشت: در این رابطه ماموران پس از شناسايي محل دپوي مواد افیونی در عملياتي اين منزل را محاصره و در بازرسي از آن 203 کيلوگرم ترياک کشف، 2دستگاه خودرو را توقیف و 3 قاچاقچي را دستگير كردند.

وی اظهار داشت: ماموران در ادامه این عملیات از دپوي موادمخدر در یک مکان دیگر نیز مطلع شده و در بازرسی از این محل 15کیلوگرم تریاک كشف كردند.

فرمانده انتظامي استان خاطرنشان كرد: پليس با اشرافيت اطلاعاتي و تقويت تيم هاي عملياتي، تمام تلاش خود را به كار مي گيرد تا همواره حوزه امن و وسيع استان براي سوداگران مرگ و ديگر برهم زنندگان امنيت نا امن باشد كه در اين زمینه لازم است مردم نيز با جديت بيشتري با خادمان خود همكاري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون