نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      13:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:159


نسخه چاپی
دستگیری سارقان اماکن خصوصی با 110فقره سرقت
گروه استان ها –البرز- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان اماکن خصوصی با اعتراف به 110 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر گفت: ماموران کلانتری 13کهریزک حین ماموریت به سرنشینان یک دستگاه خودرو تیبا مشکوک شده و بلافاصله دستور توقف آن را صادر کردند.

وی گفت: پس از توقف خودرو ، ماموران در بازرسی از آن مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف کردند و سرنشین و راننده خودرو به همراه اموال مسروقه برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ منتقل شدند.

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهمان در بازجویی کارآگاهان به جرم خود مبنی بر 110 فقره سرقت از اماکن خصوصی و ویلاهای خالی از سکنه در شهرستان ساوجبلاغ و استان تهران اعتراف کرد.

وی در خصوص شگرد سرقت ها گفت : متهمان با شناسایی اماکن خصوصی و ویلاهای خالی از سکنه اقدام به سرقت از این اماکن کرده و آن ها را به 3 نفر مالخر در استان های البرز و تهران می فروختند که با راهنمایی متهمان تمامی مالخرها طی2 عملیات غافلگیرانه دستگیرشدند و دربازرسی ازمخفیگاه آن ها 200 قلم انواع لوازم سرقتی کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: با تلاش ماموران تاکنون 100 نفر از مال باختگان شناسایی شده و تلاش برای شناسایی سایر مال باختگان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون