نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      13:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
امنیت در مرزهای کشور حاکم است / مرز خسروی امسال برای تردد زائران باز می شود
گروه استان ها – زنجان – وزیر کشور با اشاره به رصد و پایش مستمر مرزها و امنیت پایدار در کشور بیان داشت : برای اربعین با قوت و قدرت تمهیدات لازم اندیشیده شده و مرز خسروی هم امسال برای تردد زائران باز می شود .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " عبدالرضا رحمانی فضلی " در سفر خود به استان زنجان در جمع خبرنگاران با اشاره به امنیت مرزهای کشور بیان داشت : خوشبختانه وضعیت امنیت در مرزها بسیار خوب است و با پایش مستمر تسلط کامل بر مرزها را داریم.

وی با اشاره به اینکه بیشترین کنترل و امنیت مرزها را جمهوری اسلامی ایران تامین می کند ، گفت :زحمت اصلی کنترل مرزهای شرقی بر دوش همکارانمان در مرزبانی ناجا و سپاه است .

وزیر کشور با بیان اینکه در غرب کشور نیز این آمادگی را داریم که بحث اربعین را با قوت و قدرت و با تمهیدات لازم با همکاری کشور عراق در کمال امنیت و صحت انجام دهیم، افزود : البته امسال تمهیداتی اندیشیده شده است که مرز خسروی نیز برای زائران اربعین بازگشایی شود و دو مرز در خوزستان، یک مرز ایلام و یک مرز در کرمانشاه خواهد بود تا مردم بتوانند با خیال راحت تردد کنند .

وی ادامه داد : ما در مرزهای شرقی افغانستان و پاکستان با ضعف کنترل مرزی از طریق همسایگان مواجه هستیم و زحمت اصلی تامین امنیت مرزها بر دوش نیروهای ما در مرزبانی ناجا، ارتش و سپاه است که خوشبختانه امنیت این مرزها هم به خوبی توسط این نیروها انجام می شود .

رحمانی فضلی افزود : طبق دستور مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) رقم قابل توجهی از محل صندوق توسعه، تجهیز و تمهیدات لازم برای امنیت مرزها هزینه خواهد شد و رهبری به این امر بسیار تاکید کردند .

وزیر کشور به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و بیان داشت : تمهیدات لازم اندیشیده شده و کارها با هماهنگی لازم بین دستگاه های نظارتی، اجرا و حوزه تامین امنیت پیش می رود و تلاش می کنیم تا انتخابات با شکوهی را داشته باشیم .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون