نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/4      14:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:290


نسخه چاپی
اداي الفاظ رکيک، ايجاد صداهاي ناهنجار و انجام حرکات زشت در اماکن عمومي ممنوع
گروه استان‌ها - تهران بزرگ - معاون نظارت بر اماکن عمومي پايتخت با اشاره به ماده 24 قانون نظارت بر اماکن عمومي، گفت: اداي الفاظ رکيک، ايجاد صداهاي ناهنجار و انجام حرکات زشت در تمامی اماکن عمومي از جمله واحدهای صنفی که به صورت مجتمع و پاساژ هستند، ممنوع است و قابلیت پيگرد قانوني دارد.

 

سرهنگ "تقي افرند" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پليس، به تشريح اين خبر پرداخت و گفت: به موجب ماده 24 قانون نظارت بر اماکن عمومي، هرگونه عملي از سوي متصديان واحدهاي صنفي و مشتريان آنها در اماکن عمومي که موجب سلب آسايش ديگران شود، ممنوع و مورد پيگرد قانوني است.

این مقام انتظامی، عنوان داشت: بر اساس این ماده قانوني، اداي الفاظ رکيک، ايجاد صداهاي ناهنجار و انجام حرکات زشت در تمامی اماکن عمومي خصوصا واحدهای صنفی ممنوع و صاحبان اماکن عمومي مکلفند فرد يا افراد متخلف را به پلیس معرفي کنند.

وی در پايان خاطر نشان کرد: تخلف از مقررات اين آيين‌نامه، براي بار اول به موجب اخطار کتبي و در صورت تکرار طبق ماده 29 قانون نظام صنفي، حسب مورد، موجب لغو موقت يا دائم پروانه کسب مي شود و اين امر در صورت لزوم مانع از اجراي ساير مجازات‌هاي اسلامي و قانوني نخواهد شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون