نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/5      9:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:261


نسخه چاپی
امدادرسانی پلیس به 5 اتوبوس حامل زائران پاکستانی
گروه استان ها- خراسان جنوبی- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: مأموران پلیس راه شهرستان قاین به 5 اتوبوس حامل زائران پاکستانی امداد رسانی کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علی اکبر حیدری" اظهار داشت: مأموران پلیس راه شهرستان قاین هنگام گشت زنی در محور "قاین- گناباد" مشاهده کردند که همزمان 5 اتوبوس حامل زائران پاکستاني در محل سه راهي"محمد آباد علم" توقف کرده و در راه مانده اند.

وی بیان داشت: در بررسی مأموران مشخص شد یکی از اتوبوس های این کاروان دچار نقص فنی شده و قابل حرکت نیست و سایر اتوبوس های کاروان نیز متوقف شده اند که جهت جلوگیری از حوادث جاده ای، خودروها به مسیری امن هدایت شد و با پیگیری پلیس، خودروی زائران پاکستانی در زمانی کوتاه راه اندازی شد.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: پس از راه اندازی خودرو زائران پاکستانی توسط پلیس اسکورت شدند و پس از قرارگیری در مسیر به سمت مشهد مقدس حرکت کردند.

وی با تقدیر از اقدام خداپسندانه کارکنان پلیس راه شهرستان قاین، خاطرنشان کرد: پلیس علاوه بر وظایف ذاتی خود در تأمین نظم و امنیت انتظامی و ترافیکی، هنگام مشاهده در راه ماندگان به یاری آنان می شتابد و به شهروندان خدمات رسانی مضاعف می کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون