نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      9:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:188


نسخه چاپی
یگان ویژه یک واحد واکنش سریع و راهبردی در ناجاست
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: یگان ویژه یک واحد واکنش سریع و راهبردی در ناجاست که در ماموریت ها و شرایط خاص به کارگیری می شود.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان ویژه استان ایلام آمادگی جسمانی، مهارت در عملیات و ... را از برنامه های مهم در یگان های ویژه ناجا دانست و گفت: سعه صدر، پيرو ولايت و مردمي بودن از شاخصه هاي مهم یگان ویژه است و کارکنان يگان ويژه باید دارای نيرويي توانمند با آمادگی بالا باشند و مردم نیز با حضور آنان احساس امنيت می کنند.

وی یگان ویژه را يک سازمان انسان محور دانست و افزود: سرمايه انساني از مولفه هاي اصلي قدرت اين سازمان محسوب مي شود بنابراین برخورداري از توانمندي جسماني، مهارتي و رزمي براي اجراي ماموريت ها از نيازهاي اساسي دریگان ویژه است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا موفقیت در ماموریت ها را در گرو مسئولیت پذیری و رعایت انضباط دانست و یادآور شد: انضباط ظاهری و معنوی مهمترین اصل در ماموریت های فردی و اجتماعی هر پلیس به شمار می رود و نتیجه آن در اقتدار نیروی انتظامی در اجرای ماموریت ها نمایان می شود.

سردار کرمی یگان ویژه را یک واحد واکنش سریع و راهبردی در ناجا عنوان کرد و گفت: از خصايص مثبت و حائز اهميت کارکنان یگان ویژه خود اتکايي، شجاعت و شهامت، افزايش قدرت عمل، حس استقلال و قانونمندي و کمک به همنوعان و ارتباط با ديگران و زنده نگه داشتن روحيه جوانمردي و مسئوليت پذيري است.

وی همچنین بر هم افزايي و انسجام در مجموعه سازماني و تعاملات فراسازماني تاكيد کرد و گفت: یگان ویژه باید با واحدهاي دیگر تعامل داشته باشد و با استفاده صحيح و هدفمند از تجهيزات و امكانات موجود در همه قسمت ها با ارتباط گيري صحيح و کارآمد و بهره گيري از سرمايه ها و ظرفيت هاي موجود در ديگر سازمان ها و همراهي كليه اقشار اجتماعي، تمامي موانع و مشکلات پيش رو را در راستای رفع و کاهش آسيب هاي اجتماعي حل کنند.

سردار کرمی با تاكيد بر اجراي دقيق مولفه هاي آموزشي در برنامه ها عنوان کرد: برای آموزش صحيح باید با درک شرایط پیش رفت و با بررسی وضعیت موجود، متناسب با شرایط زمانی و مکانی و بر اساس نوع ماموریت پلیس برنامه ریزی های هدفمندی را طراحی کرد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا عنوان کرد: بايد برای امکانات و تجهيزاتي که در اختيار کارکنان گذاشته مي شود به گونه اي برنامه ريزي شود كه همه امور ضروري از نظر كميت در زمان مورد نياز خود قرار داده شود تا بهترين بهره برداري و اثر بخشي را داشته باشد.

گفتنی است، در پايان مراسم تکریم و معارفه از زحمات سرهنگ "محمد علیزمانی" تقدير و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ "اکبر عباسی" به عنوان فرمانده یگان ویژه استان ایلام معرفي شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون