نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      11:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:118


نسخه چاپی
دستگیری سارقان با 10 میلیارد ریال اموال مسروقه
گروه استان ها_اصفهان_ سرپرست پليس آگاهي استان از شناسايي اعضای یک باند 3 نفره سارقان منزل و كشف 10 ميليارد ريال اموال مسروقه خبر داد.

 

سرهنگ "حسين ترکيان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پي شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر سرقت از منازل آنها در غرب شهر اصفهان، بررسي موضوع در دستور كار کارآگاهان پليس آگاهي اصفهان قرار گرفت.

وي افزود: كارآگاهان تحقيقات خود را دراين زمينه آغاز و با انجام يك سري اقدامات تخصصی موفق به شناسايي 3 سارق حرفه اي منزل شدند و با طرح ريزي در يک عمليات منسجم آنها را دستگير کردند.

اين مقام انتظامي گفت: متهمان در بازجویی های تخصصی پلیس به سرقت 10 میلیارد ریال از منازل طی 3 فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ ترکيان از تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خبر داد و گفت: اموال کشف شده نیز پس از طی مراحل قانونی به مالکان بازگردانده می شود.

سرپرست پليس آگاهي استان در پايان با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های پلیس بازگرداندن اموال مسروقه به مالکان است از مردم خواست: از وسایل ايمني منزل از قبيل نرده و دزدگير و... استفاده کنيد، قفل در ورودي منزل را به حفاظ توپي مجهز کرده به نحوي که خارج از در قرار نگيرد، از درهاي آکاردئوني و ضد سرقت براي آپارتمان استفاده کنيد، پنجره هاي مشرف به کوچه داراي حفاظ و نرده باشند، درهای بالکن و پشت بام را به قفل هاي مطمئن و حفاظ مجهز کنید، در صورت مشاهده افراد يا خودروهاي مشکوک که به صورت بي هدف و با چند سرنشين مبادرت به ديدزني از منزل مي کنند با پليس 110 تماس بگيريد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون