نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      13:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:112


نسخه چاپی
کشف 2هزار و 775 کيلو عسل غیر بهداشتی در برخوار
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي شهرستان "برخوار" ازکشف 2 هزار و 775 کیلو عسل غیر بهداشتی در بازرسی از یک وانت نیسان خبر داد.

سرهنگ "غلامرضا براتی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس اظهار داشت: پس از وصول اخباری مبنی بر اینکه فردی اقدام به تولید عسل  غیر بهداشتی و انتقال آن به شهرستان "برخوار" می کند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از هماهنگی های به عمل آمده یک گروه از ماموران پلیس امنیت عمومی"برخوار" وانت نیسان حامل محموله عسل را شناسایی و در یکی از محورهای فرعی این شهرستان متوقف کردند.

اين مقام انتظامی با اشاره به کشف 2 هزار و 775 کیلو عسل از این خودرو بیان داشت: در بررسی های به عمل آمده توسط کارشناسان اداره بهداشت، تقلبی و غیربهداشتی بودن محموله تایید شد.

سرهنگ براتی اضافه کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان برخوار ضمن تقدیر از مشارکت و تعامل مردمی با پلیس از شهروندان خواست که هرگونه موضوع مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون