نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      13:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:263


نسخه چاپی
اخلاق محوري و مردم داری عامل محبوبيت نیروی انتظامی است
گروه استان ها – زنجان - استاندار استان با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت های مدرن برای ارتقاء امنیت گفت : اخلاق محوري، مردم مداري نيروي انتظامي باعث افزايش مشارکت مردم با پليس و محبوبيت اين نيروي خدوم در جامعه شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " فتح اله حقیقی " در دیدار فرمانده انتظامی استان و هیئت همراه، ارزش کار پليس را در خدمتگزاری صادقانه به مردم و جامعه دانست و بيان داشت: امنيت بدون همکاري و همياري مردم با پليس امکان پذير نيست و فرماندهي انتظامي استان خدمات امنيتي ، انتظامي و ترافيكي را همه ساله بخوبي انجام مي دهد.

حقیقی با تقدیر از کسب رتبه برتر کشوری پلیس استان در خدمات رسانی به مردم و مسافران نوروزی بیان داشت : باید زمینه ای ایجاد شود که مردم نقش خود را در تامین امنیت و آرامش بشناسند و در این حوزه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا جامعه امن و آرام داشته باشیم .

وی نیروی انتظامی را از نیروهای مهم و تاثیر گذار در جامعه دانست و افزود : نیروی انتظامی در جامعه مسئولیت و ماموریت مهم و سنگینی بر عهده دارد چرا که در عرصه های مهم اجتماع اثر گذار است .

حقیقی تلاش، خستگی ناپذیر و اخلاص را 2 ویژگی ارزشمند کارکنان نیروی انتظامی استان بیان و اظهار داشت : رضایت مندی مردم و مسئولان استان از کار این عزیزان و شاخص مطلوب امنیت در استان نشانگر این موضوع است .

استاندار زنجان با تقدیر از اقدامات پلیس در حفظ نظم و امنیت جامعه، با تاکید بر ضرورت فراهم کردن زیرساخت های مدرن برای حفظ ارتقاء امنیت گفت : امنیت موجود در کشور و استان امنیتی پایدار است که همه برای حفظ و ارتقاء آن تلاش می کنیم .

حقیقی با تاکید بر اینکه امروزه نیروی انتظامی در بین مردم از محبوبیت و مقبولیت فراوانی برخوردار است اظهار داشت : باید زمینه ای ایجاد شود که مردم نقش خود را در تامین امنیت و آرامش بشناسند و در این حوزه با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا جامعه امن و آرام داشته باشیم .

آمادگی کامل پلیس برای ماموریت محرم در زنجان

در ادامه سردار " رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامی استان با تبریک هفته دولت ضمن تشريح برخي عملكرد هاي پليس گفت: با برنامه ريزي هاي انجام شده و  تلاش شبانه روزي همكاران ما، ‌افزايش گشت هاي انتظامي و حضور موثر ماموران در سراسر استان به ويژه نقاط مسافرپذير، شاهد كاهش جرایم در استان بوديم.

فرمانده انتظامي استان زنجان از آمادگي كامل نيروي انتظامي استان براي پوشش امنيتي و انتظامي مراسمات ماه محرم خبر داد و گفت : پلیس استان با تمام امكانات و توان در سايه همكاري و حمايت ساير سازمان ها ونهاد ها با همراهي مردم و مسئولان در راستاي تامين نظم و امنيت مطلوب تلاش كرده كه به حمدا... شاهد امنيت مطلوبي در استان شاهد هستيم و اين استان يكي از استان هاي امن كشور است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون