نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      15:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:283


نسخه چاپی
ضرورت ارتقاي امنيت حاشيه شهر مشهد و زائران حسینی (ع) در ایام محرم و انتخابات
گروه استان ها – خراسان رضوي – فرمانده نيروي انتظامي بر ضرورت ارتقاي امنيت ساکنان حاشيه شهر مشهد و تامين نظم و امنيت زائران حسینی (ع) در ایام محرم و انتخابات تاكيد كرد.
 

سردار "حسين اشتري" در حاشيه همايش "نكوداشت همسران و فرزندان شهداي نيروي انتظامي" كه در مشهد برگزار شد، در جمع خبرنگاران، درباره وضعیت حاشیه نشینی در شهر مشهد، اظهار داشت: در رابطه با حاشيه شهر مشهد اقدامات بسيارخوبي از سوی نیروی انتظامی انجام شده است؛ از سوی دیگر افزايش كلانتري ها، گشت هاي محسوس و نامحسوس و مهم تر از همه با همكاري آگاهانه و پشتيباني ساكنان اين مناطق خوشبختانه وضعيت این مناطق رو به بهبودی است.

وي با تاكيد بر ارتقاي امنيت ساکنان حاشيه شهر مشهد به عنوان يك ضرورت، گفت: اميدواريم با حمايت هاي دستگاه قضائي و حضور بيشتر و موثر پليس بتوانيم، باعث رضايتمندي مردم عزيز اين مناطق شويم.

فرمانده ناجا درباره امنيت در مراسم ماه محرم نيز، گفت: برابر سال هاي گذشته، نيروي انتظامي آماده همكاري و برقراري نظم و امنيت كامل مراسم عزاداري ماه محرم است و در اين رابطه جلساتي با مسئولان و هيئت امنای برگزار کننده اين مراسم با شكوه برگزار شده است.

وي خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي به پشتوانه همراهي و همكاري مردم و مسئولان هیئات امنا در دهه اول محرم و اربعين در مرزهای چهار گانه ( خسروی، مهران، جذابه و شلمچه) در 3 استان كشور (کرمانشاه، ایلام و خوزستان) نظم و امنيت زائران حرم مطهر امام حسين(ع) را برقرار مي كند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور تصریح کرد: در مراسم اربعين حسيني(ع) بيش از 30 هزار نيروی پلیس به منظور تامین امنیت زائران و نیز تسهیل در تردد در طول مسير و گذرگاه ها حضور خواهند داشت.

سردار اشتري در بخش پاياني سخنان خود خدشه به امنيت انتخابات را خط قرمز نيروي انتظامي برشمرد و گفت: پليس در اين عرصه نيز با اهتمام جدي كار خود را به خوبي انجام خواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون