نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      16:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
کشف 500 کیلو تریاک در محورهای مواصلاتی خوزستان
گروه استان ها- خوزستان- فرمانده انتظامي استان از کشف 500 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک در محورهای مواصلاتی شهرستان های هندیجان و بهبهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حیدر عباس زاده" در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی و مبارزه قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر، پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری پليس شهرستان‌ های هندیجان و بهبهان با پایش اطلاعاتی طی 24 ساعت گذشته از انتقال 2 محموله مواد مخدر در این 2 شهرستان مطلع شدند.

فرمانده انتظامي استان بیان داشت: در این راستا ماموران پليس مبارزه با موادمخدر استان با اقدامات تخصصی یک دستگاه خودروی پژوپارس حامل موادمخدر را شناسایی و با همکاری ماموران ایستگاه بازرسی "امامزاده عبداله" هندیجان طی عملیاتی غافلگیرانه آن را متوقف کردند.

سردار عباس زاده تصریح کرد: در بازرسی از خودروی توقیفی 490 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه ای جاسازی شده بود، کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در عملیاتی دیگر ماموران پاسگاه انتظامي "درونک" بهبهان با اقدامات تخصصی و کنترل تردد خودروهای عبوری یک دستگاه خودروی سواری حامل موادمخدر با یک سرنشین را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از آن 10 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

سردار عباس زاده با بیان اینکه در مجموع این 2 عملیات 500 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه 2 دستگاه خودرو توقیف و 2 قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر و تحویل مرجع قضائی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون