نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/6      16:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:246


نسخه چاپی
لزوم ایجاد بسترهای مناسب آموزشی فرهنگی برای درخشش فرزندان ناجا در عرصه های مختلف بین المللی
گروه ناجا- جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی گفت: : با فراهم کردن بسترهای مناسب فرهنگی آموزشی توانایی آن را داریم که در آینده شاهد حضور هر چه قوی تر فرزندان ناجا در عرصه های مختلف بین المللی باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "فتحی زاده" در مراسم اختتامیه کلاس های تابستانی مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر ناجا با بیان اینکه برنامه اوقات فراغت فرزندان کارکنان نیروی انتظامی از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: مجموعه نیروی انتظامی برای افزایش کیفیت و کمیت این دوره از کلاس های تابستانی، نسبت به سال گذشته از تمام توان خود استفاده کرده است.

وی به استعدادهای خوب فرزندان ناجا اشاره و بیان کرد: خانواده ناجا باید به ظرفیت و استعدادهای فرزندانشان که از سرمایه های ناجا به شمار می آیند، اهمیت بیشتری قائل باشند؛ بایستی با هماهنگی مسئولان مربوطه شرایطی فراهم  شود که در طول سال تحصیلی نیز این روند فرهنگی و آموزشی ادامه داشته باشد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به موفقیت تیم 7 نفره اعزامی به مسابقات بین المللی پلیس ها در چین، گفت: با فراهم کردن بسترهای مناسب فرهنگی آموزشی توانایی آن را داریم که در آینده شاهد حضور هر چه قوی تر فرزندان ناجا در عرصه های مختلف بین المللی باشیم.

در ادامه این مراسم، سردار "گلمکانی" مدیرعامل مجتمع فرهنگی ورزشی غدیر ناجا، اظهار کرد: در این دوره، آموزش های فرهنگی و ورزشی به صورت ویژه با بهره گیری از مربیان برتر کشوری و بین المللی برگزار شد، استعداد یابی و ایجاد شرایط پیشرفت برای فرزندان ناجا در اهم امور قرار داشت.

وی افزود: 500 نفر از فرزندان ناجا در این بازه زمانی 75 روزه (دو ماه و نیم ) شرکت کردند که شاهد افزایش 15 درصدی در زمینه های گوناگون فرهنگی و ورزشی بودیم.

مدیر عامل مجتمع فرهنگی ورزشی الغدیر خاطر نشان کرد: امیدوارم با ادامه این روند در سال های آینده، زمینه شکوفایی فرزندان ناجا در عرصه های مختلف فرهنگی ورزشی در سطوح کشوری و ملی فراهم شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون