نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/7      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:108


نسخه چاپی
پلیس انقلابی، شجاع، مبتکر، اهل اقدام و عمل است
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه از دیدگاه دشمنان، انقلابی بودن مساوی است با بی‌قانونی، خرابکاری و خود سر عمل کردن گفت: پلیس انقلابی؛ شجاع ، مبتکر ، اهل اقدام و عمل است.
 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان های ویژه ناجا، هدایت های مدبرانه و هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این برهه بسیار سخت را بی نظیر و بی بدیل دانست.

وی با بیان اینکه هر ایرانی باید به نظام جمهوری اسلامی ایران افتخار کند، اظهار داشت: امروز در کشوری زندگی می کنیم که قدرت ها و سلطه گرهای ظالم و ستمگر با پیشینه ای مرموز و طغیانگر در مقابل جمهوری اسلامی ایران به زانو درآمده اند و این واقعا یک عزت ابدی است و فقط در شان ملت بزرگ ایران است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه از دیدگاه دشمنان انقلابی بودن مساوی است با بی قانونی، خرابکاری و خود سر عمل کردن است، عنوان کرد: پلیس انقلابی، شجاع، مبتکر و اهل اقدام و عمل است؛ پلیس انقلابی ابتکار می ورزد، بن بست شکنی و گره گشایی می کند و از چیزی نمی ترسد و به آینده امیدوار است و به فرموده فرمانده معظم کل قوا امام خامنه ای (مدظله العالی) با امید و توکل به خداوند به سمت آینده ای روشن حرکت می کند.

سردار کرمی یگان ویژه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران را یک نیروی واکنش سریع و راهبردی توصیف کرد و گفت: تلاش برای حفظ و ارتقاء آمادگی همه جانبه، ارتقاء روحیه اعتقادی و جهادی، حفظ و افزایش توان عملیاتی در بخش های گوناگون ماموریتی در قالب اجرای رزمایش ها و همچنین تلاش برای دشمن شناسی و تبیین اهداف و دسیسه های دشمنان در پرداختن به بخش مهم و اثرگذار علمی و بصیرتی از موثرترین اقدامات برای موفقیت یگان های ویژه ناجا در بین نیروهای مسلح است.

وی تصریح کرد: خروجی و نتیجه همه تلاش ها در  بخش های گوناگون، حفظ و ارتقاء آمادگی جسمانی در سراسر یگان های ویژه، شرکت توام با موفقیت نیروها در میدان ها و مسابقات مختلف مهارتی و ورزشی و کسب عناوین قهرمانی در سطح نیروهای مسلح، کشور و جهانی است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اجرای طرح های مختلف اجتماعی توسط یگان های ویژه سراسر کشور گفت: یکی از طرح های بسیار اثرگذار که توسط نیروهای خدوم و جهادی یگان های ویژه در حال اجراست؛ طرح اردوهای جهادی است که زمینه مشارکت در امور عام المنفعه را برای این مجموعه انقلابی فراهم کرده است.

وی روحیه انقلابی، همبستگی، موفقیت های بسیار مهم در ماموریت های مختلف و همچنین روحیه خلاقیت و نوآوری را از خصایص بارز مجموعه و نیروهای تیپ دوم حضرت موسی بن جعفر(ع) یگان های ویژه ناجا عنوان کرد.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات سرتیپ دوم ستاد "محمد طراقیه" تقدير و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ "غلامرضا اشرفی" به عنوان فرمانده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا منصوب شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون