نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/7      10:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
توقیف 10ميليارد لوازم التحرير قاچاق در اصفهان
گروه استان ها -اصفهان _ فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از کشف محموله بزرگ لوازم التحرير قاچاق به ارزش 10 ميليارد ريال در یک منزل شخصی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا خدا دوست"  در تشريح اين خبر به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران يگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان در پی دريافت خبري مبني بر دپوي لوازم التحرير خارجی قاچاق در يک منزل مسکوني رسيدگي به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي افزود: ماموران پس از بررسي موضوع و اطمينان از درستي آن طی هماهنگي های به عمل آمده با مقام قضائي به همراه کارشناس اداره صنعت، معدن و تجارت از محل مورد نظر بازرسی کردند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: در این عملیات 111 هزار و 620 قلم انواع لوازم التحرير خارجي قاچاق كشف و یک نفر نیز در این رابطه دستگیر و همراه پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان  با بیان اینکه برابر اعلام کارشناسان مربوطه ارزش کالاهاي مکشوفه 10 ميليارد ريال برآورد شده است، گفت: تمامی این محموله جمع آوری و به اداره اموال تملیکی استان تحویل داده شد.

وی با اشاره به نزدیک شدن سال تحصیلی جدید عده ای با وارد کردن لوازم التحریر خارجی قاچاق به دنبال سودجویی از این بازار هستند، افزود: ورود کالاهای خارجی ضربه جدی به تولید ملی وارد و منجر به رکود فعالیت کارخانجات و بیکاری جوانان می شود.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان با بیان اینکه به همین دلیل نیروی انتظامی طرح های خود را در زمینه مبارزه با قاچاق کالا تشديد کرده، ادامه داد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تماس با شماره تلفن  110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون