نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/9      10:11:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:38


نسخه چاپی
گام های بلند نیروی انتظامی در راستای تامین امنیت و آرامش مردم
گروه استان ها- ایلام – نماینده ولی فقیه در استان گفت: الحمدلله نیروی انتظامی در سال های اخیر گام های بلندی در راستای تامین امنیت و آرامش مردم برداشته و امروز این آرامش برای آحاد جامعه قابل لمس است.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "نوراله کریمی تبار " در دیدار با کارکنان پلیس امنیت عمومی انتظامی استان ایلام با اشاره به حساسيت و ظرافت خاص مأموريت هاي پليس امنيت اخلاقي، در خصوص توجه مسئولان و کارکنان به ویژه این پلیس به اهداف و برنامه هاي بلند مدت دشمن جهت هدف قرار دادن بنيان خانواده ها و نسل جوان و ايجاد بي بند و باري اخلاقي در سطح جامعه اشاره کرد.

وی افزود: امروز دشمنان با ناامید شدن از جنگ سخت علیه کشورمان ، در سال های اخیر با استفاده از جنگ نرم و ترویج فرهنگ بی بند و باری به مقابله برخاسته اند که این وظیفه پلیس را برای دفاع از ارزش های ایرانی و اسلامی سخت تر می کند.

نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام اظهار داشت: الحمدلله نیروی انتظامی در سال های اخیر گام های بلندی در راستای تامین امنیت و آرامش مردم برداشته و امروز این آرامش برای آحاد جامعه  قابل لمس است.

وی به ضرورت برگزاري کلاس هاي آموزشي و آگاه سازي براي طيف دانش آموزان، دانشجويان و عموم مردم با موضوع آشنايي با تهديدات و آسيب هاي اجتماعي و اخلاقي، اشاره کرد و گفت: هرچه قدر در زمینه آموزش و آگاه سازی تلاش کنیم به همان اندازه در پیشبرد اهداف موفق خواهیم بود.

حجت الاسلام والمسلمین کریمی تبار بر لزوم برخورد جدي و قاطع با مظاهر علني فساد به ويژه اعضای باندها و شبکه هاي سازمان يافته فساد و فحشا، اجراي طرح ناظر با استفاده از تمام ظرفيت موجود، اجراي طرح هاي امنيت اجتماعي و اخلاقي در برقراري آرامش روحي، رواني و افزايش احساس امنيت عمومي شهروندان، برخورد با اخلال گران نظم و امنيت، مد نظر قرار دادن رضايت حق تعالي در انجام مأموريت هاي محوله و رعايت حدود شرعي و حقوق شهروندي تاکید کرد.

امام جمعه ایلام با آرزوی توفيقات روز افزون براي کارکنان پليس امنيت اخلاقی، گفت:  انتظار است، کارکنان پليس امنيت اخلاقي با تعامل مطلوب و هرچه بيشتر با عقيدتي سياسي انتظامی استان در راستاي حفظ و ارتقاء اعتقادات معنوي و مذهبي خود اهتمام لازم را به عمل آورده و توسل به خداوند سبحان و ائمه اطهار (ع) را در اجراي مأموريت ها سرلوحه کار خود قرار دهند.

سرهنگ "علی جمشید پور " رئیس پلیس امنیت عمومی انتظامی استان، نیز در این دیدار با تشریح وظایف و رويکردهاي مختلف پليس امنيت اخلاقي، مجموعه اقدامات فرهنگي، ايجابي و سلبي به عمل آمده در حوزه عفاف و حجاب، عملياتي شدن طرح ناظر1 و گزارشي از عملکرد پليس امنيت اخلاقي در سال جاري گزارشی ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون