نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/7      14:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:185


نسخه چاپی
راننده خواب آلود، مرگ 4 نفر را رقم زد
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس راه استان از برخورد کشنده "هوو" با سواری پراید در آزادراه "امیرکبیر" و جان باختن 4 سرنشین خودروی پراید و مجروح شدن یک نفر دیگر از آنان خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسین پورقیصری" با اعلام این خبر، اظهار داشت: ساعت 2 و 5 دقیقه بامداد امروز ماموران پاسگاه پلیس راه "کاشان-اصفهان" از وقوع تصادف منجر به فوت بین یک دستگاه خودروی کشنده هوو و یک خودروی سواری پراید در آزاد راه امیرکبیر مطلع و بلافاصله در محل حاضر شدند.

وی افزود: در این حادثه براثر برخورد شدید کشنده "هوو" با پراید متاسفانه راننده به همراه 3 نفر از سرنشینان پراید در دم جان باخته و یک نفر از سرنشینان نیز به شدت مجروح شده که توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی، بیان داشت: کارشناسان تصادفات پلیس راه استان اصفهان، علت این حادثه را خستگی و خواب آلودگی راننده کشنده هوو اعلام کردند.

رئیس پلیس راه استان اصفهان، گفت: به همه رانندگان توصیه می کنیم از رانندگی در هنگام خستگی و خواب آلودگی جداً پرهیز کنند چرا که یک لحظه غفلت و خواب زدگی باعث به وجود آمدن حادثه ای ناگوار و داغدار کردن یک خانواده می شود.

سرهنگ پورقیصری با بیان اینکه یک راننده بایستی علاوه بر توجه به جلو حواسش به همه اطراف خود نیز باشد، افزود: رانندگان علاوه بر توجه به جلو بایستی هر از گاهی از آینه داخل و آینه بقل حرکات خودروهای عقبی و کناری را هم زیر نظر گرفته و متناسب با حرکات آنان واکنش لازم را انجام دهند تا بتوانند از بروز حادثه برای خود و سرنشینان خودرو جلوگیری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون