نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/9      10:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:194


نسخه چاپی
اساس کار و ماموريت ناجا، تامین امنيت است
گروه ناجا - رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: اساس کار و ماموريت نیروی انتظامی تامین نظم و امنیت است و پلیس مبارزه با مواد مخدر برای تامین بخشی از این امنیت، در صف اول مقابله با مواد مخدر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمين " سید علیرضا ادياني" در مراسم تکريم و معارفه روساي عقيدتي سياسي پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا اظهار داشت:  مقابله با  موادمخدر از اولويت هاي کشور است و جا دارد همه ما در اين خصوص اقدامات شايسته اي انجام دهيم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا  افزود: اساس کار و ماموريت نیروی انتظامی تامین نظم و امنیت است و  پلیس مبارزه با مواد مخدر برای تامین بخشی از این امنیت در صف اول مقابله با مواد مخدر است.

گفتنی است در این مراسم سردار " محمد مسعود زاهدیان " نیز اظهار داشت: پليس به دليل نوع ماموريت نيازمند برنامه هاي فرهنگي و آموزش هاي خاص عقيدتي در راستاي کاهش آسيب پذيري کارکنان به منظور اجراي هرچه بهتر ماموريت ها مي باشد.

وی افزود: امروز پليس مبارزه با مواد مخدر به برکت ايمان،اعتقاد و ولايت مداري کارکنان در اجراي ماموريت ها موفقيت هاي خوبي داشته و کارکنان ولايي با تمام وجود سعي در مقابله با آسيب هاي مواد مخدر درسطح جامعه دارند.

رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پايان گفت: اميدواريم در راستاي ماموريت هاي پليس در تراز انقلاب اسلامي بتوانيم آرامش و امنيت را براي مردم شريف فراهم کنیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون