نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/9      11:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:145


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
آموزش، اساسی ترین کار برای آمادگی در ماموریت هاست
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه آموزش اساسی ترین کار برای آمادگی در ماموریت هاست، گفت: آموزش از اصول هميشگي و تعطيل ناپذير در كليه سازمان ها بوده و شرط اصلي تاثير گذاري آن نيز استمرار است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده یگان ویژه استان اصفهان، توجه به امر آموزش را از ارکان اصلي رسيدن به شرايط مطلوب براي حفظ و ارتقای ميزان آمادگي کارکنان و پيشبرد اهداف سازماني برشمرد و اظهار داشت: اهميت دادن به مسئله آموزش مهمترين هدف و اولويت اصلي يگان هاي ويژه است.

وی با اشاره به اينکه آموزش مستمر كاركنان از جمله عوامل موفقيت در ماموريت هاست، افزود: آموزش مناسب و مستمر موجب بهره وري سازماني، کاهش هزينه ها و افزايش سرمايه هاي اجتماعي مي شود و هدف ما بايد ارتقای توان رزمي و عملياتي، دانش و مهارت و استانداردسازي رفتار كاركنان و رشد و تعالي فردي آنها در مواجهه با مردم باشد.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اقدامات صورت گرفته در يگان ويژه استان اصفهان تصريح كرد: امكانات و تجهيزات به‌روز در هر يگاني از اولويت ها براي موفقيت آن يگان است و خوشبختانه يگان ويژه استان اصفهان با وجود يك فرمانده موفق توانسته در زمينه ساخت و احداث اماكن ورزشي، رفاهي و آموزشي و همچنين به‌روز کردن ادوات و تجهيزات، اين يگان را به سطح بسيار خوبي برساند.

سردار کرمی پليس ويژه را نيرويي متكي بر آموزش دانست و گفت: در سايه همين آموزش ها و تمرينات عملي روزانه است كه پليس ويژه از نظر آماده به كار بودن و توانمندي حرف اول را در ناجا و حتي نيروهاي مسلح مي زند.

وی با بیان اینکه آموزش اساسی ترین کار برای آمادگی در ماموریت هاست، یادآور شد: آموزش از اصول هميشگي و تعطيل ناپذير در كليه سازمان ها بوده و شرط اصلي تاثير گذاري آن نيز استمرار است، آموزش نه يك نهاد است و نه يك دوره، بلكه آموزش مجموعه فعاليت هايي است كه در خدمت پرورش و كارآموزي قرار مي گيرد.

سردار کرمی گفت: آموزش ابزاري است که به وسيله فنون و روش‌هاي گوناگون، مديران را در اداره امور محوله ياري مي‌کند و هر چه بتوانيم اين امر را در بين کارکنان توسعه و ترويج دهيم اثرات مطلوب و مناسب آن را در مأموريت ها شاهد خواهيم بود.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات سرهنگ "حسین امجدیان" تقدير و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ "احمد نورعلی" به عنوان فرمانده یگان ویژه استان اصفهان منصوب شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون