نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/9      11:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:210


نسخه چاپی
کشف 30 کیلو شیشه در گنبد کاووس
گروه استان ها- گلستان- جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 30 کیلو شیشه طی یک عملیات هدفمند پلیسی در شهرستان گنبد کاووس خبر داد.
 

سرهنگ "مسعود فروزان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر گنبدکاووس پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات میدانی موفق شدند مخفیگاه 3 تن از سوداگران مرگ را شناسایی کنند.

این مقام انتظامی افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی و در بازرسی از محل مورد نظر، 30 کیلوگرم شیشه کشف و 3 متهم نیز در این رابطه دستگیر شدند.

سرهنگ فروزان با بیان اینکه این مواد افیونی از مرز های شرقی وارد کشور شده گفت: مواد مخدر به ویژه از نوع صنعتی، آسیب های جسمی و روحی جبران ناپذیری از خود باقی می گذارند و زمینه ساز بسیاری از جرایم دیگر هستند، لذا برنامه ریزی در خصوص مقابله هدفمند با این پدیده شوم از مهمترین اولویت های سازمان های متولی است.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان در پایان با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی تصریح کرد: شهروندان می توانند در صورت آگاهی از فعالیت قاچاقچیان مواد مخدر مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا اقدامات لازم در این خصوص انجام شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون