نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/9      14:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:217


نسخه چاپی
با تلاش مأموران انتظامی شهرستان "طبس" 82 کیلو و 800 گرم هروئین کشف شد
گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشین انتظامی استان، گفت: با تلاش مأموران انتظامی شهرستان طبس 82 کیلو و 800 گرم هروئین در بازرسی از تریلی در این شهرستان کشف شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان طبس هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی به یک تریلی مشکوک شدند و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران خودرو را به پارکینگ هدایت و بازرسی کردند که با تلاش چند ساعته مأموران 82 کیلو و 800 گرم هروئین که به طرز ماهرانه ای در خودرو جاساز شده بود، کشف شد.

سرهنگ دادگر با بیان این که محموله کشف شده از مرزهای شرقی کشور بارگیری شده و قاچاقچیان قصد انتقال آن را به شهرهای مرکزی کشور داشتند، تصریج کرد: مأموران در این رابطه راننده 33 ساله خودرو را دستگیر کردند که متهم با تشکیل پرونده و دستور مقام قضائی روانه زندان شد.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 17 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی از سوداگران مرگ کشف شده که در این رابطه بیش از 2 هزار قاچاقچی و توزیع کننده مواد مخدر دستگیر و 500 خودرو نیز از آنان توقیف و روانه پارکینگ شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون