نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/9      8:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
4 کشته بر اثرحادثه رانندگی در کرمانشاه
گروه استان ها - کرمانشاه - فرمانده انتظامی استان از وقوع یک سانحه رانندگی در شهر کرمانشاه بین یک خودروی برلیانس و یک دستگاه موتورسیکلت خبر داد و گفت: در این حادثه 4 نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علی اکبر جاویدان" اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت یک بامداد امروز در بلوار جانبازان واقع در بزرگراه امام حسین(ع) پائین تر از بیمارستان سینا رخ داد.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه، 2 راکب موتورسیکلت پس از برخورد با خودروی برلیانس و 2 سرنشین این خودرو نیز به علت از دست دادن تعادل و برخورد با دیواره و گاردیل حاشیه جاده جان خود را از دست دادند.

سردار جاویدان تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده 50 درصد مقصر این حادثه راکب موتورسیکلت به خاطر تغییر مسیر ناگهانی و 50 درصد نیز راننده خودروی برلیانس به خاطر سرعت بیش از حد مجاز تعیین شده است.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه بلوار جانبازان واقع در بزرگراه امام حسین(ع) به خاطر شیب طولی خطرناک یکی از حادثه خیزترین نقاط شهری استان به شمار می رود، از عموم شهروندان خواست تا در این محور با احتیاط کامل و سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

وی در پایان گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه 34 نفر در معابر درون شهری کرمانشاه جان خود را از دست داده اند که البته نسبت به مدت مشابه سال قبل 12 درصد کاهش داشته است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون