نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/10      15:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:273


نسخه چاپی
امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی به دنیا ثابت شده است
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: دشمنان درصدد ایجاد نفاق در کشور هستند اما هر بار با مشت محکم بصیرت و همبستگی مردم آگاه ایران اسلامی رو به رو شده اند و امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی به دنیا ثابت شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در آیین تکریم و معارفه فرمانده تیپ یکم امیرالمومنین علی(ع) اظهار داشت: دشمنان به فکر استعمار کشور ایران و در صدد جاسوسی به روش های مختلف و ایجاد نفاق در کشور هستند اما هر بار با مشت محکم بصیرت و همبستگی مردم آگاه ایران اسلامی رو به رو شده اند و امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی به دنیا ثابت شده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا یادآور شد: باید توجه کافی به نیروی انسانی و خانواده کارکنان داشته باشیم چراکه کانون خانواده است که می تواند جامعه را به سمت پیشرفت و موفقیت سوق دهد.

سردار کرمی با اشاره به اینکه یگان ویژه یک مجموعه انقلابی است، تصریح کرد: باید با سرعت هرچه تمام به جلو حرکت کنیم و توقف در مسیر آموزش، پیشرفت و نوآوری ممنوع است و با حفظ و تقویت روحیه انقلابی و جهادی خود، امید بخش همه آحاد جامعه باشیم.

وی با تاکید بر انتظارات مردم و مسئولان از یگان ویژه به عنوان یک واحد آماده و راهبردی افزود: یگان ویژه در همه شرایط با حفظ و ارتقای آمادگی خود باید پاسخگوی انتظارات باشد و این یک نمونه از یگان ویژه واکنش سریع است.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات سرتیپ دوم "یحیی حسین خانی" تقدير و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ "سیدرضا موسوی اعظمی" به عنوان فرمانده تیپ یکم امیرالمومنین علی(ع) منصوب شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون