نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/10      16:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:164


نسخه چاپی
فرمانده یگان های ویژه ناجا:
توطئه دشمنان در نطفه نابود می شود / وحدت؛ موثرترین راه برای مقابله با تهدیدات دشمنان
گروه ناجا - فرمانده يگان هاي ويژه ناجا گفت: تمامی نیروهای مسلح باید با آمادگی،هوشیاری کامل و انجام برآوردهای دقیق و سنجیده، یک گام جلوتر از دشمنان حرکت کرده و هر اقدام و توطئه شومی را که از سوی آنان طرح ریزی می شود، در نطفه خفه کنند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حسن كرمي"در آیین تكريم و معارفه فرمانده یگان ویژه استان کردستان با تاكيد بر اهميت تعميق روز افزون بصيرت براي مقابله با توطئه هاي استكبار جهانی، اظهار داشت: سيد الشهدا (ع) با حركت عظيم و تاريخي خود در مقابل طاغوت زمان خود، بصيرت را در معناي واقعي خود به ما هديه كردند.

وي با بیان اینکه یگان ویژه در دهه پنجم انقلاب محکم تر از گذشته آماده کمک به رشد و شکوفایی کشور و مقابله با تهدیدات دشمن است، گفت: امروز وحدت؛ موثرترین راه برای مقابله با تهدیدات دشمنان است و آمادگی همه جانبه، لازمه واکنش به موقع در مقابل این تهدیدات است.

فرمانده يگان هاي ويژه ناجا  تصریح کرد: سرچشمه امنیت ملی، مردم هستند و حکومتی که مردمی باشد، شکست نخواهد داشت.

سردار کرمی با تاکید بر عطوفت و سعه صدر کارکنان یگان ویژه در انجام ماموریت ها، خاطرنشان کرد: اخلاق مداری و رفتارسنجیده از نشانه های پلیس اسلامی است که ما باید تمام تلاش و توان خود را در راستای نهادینه کردن این مهم در بین کارکنان بکار بندیم تا شاهد اعتماد عمومی مردم به عنوان یک سرمایه گرانقدر اجتماعی باشیم.

این مقام ارشد انتظامی پليس ويژه را نيرويي متكي بر آموزش دانست و گفت: در سايه همين آموزش ها و تمرينات عملي روزانه است كه پليس ويژه از نظر آماده به كار بودن و توانمندي حرف اول را در ناجا و حتي نيروهاي مسلح مي زند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: دشمنان قسم خورده نظام از همان اوایل انقلاب در صدد ضربه زدن به نظام و کشور بوده و در این راه از هیچ تلاشی کوتاهی  نکرده و آماده سوء استفاده و موج سواری بر هر موضوعی هستند که باید  تمامی نیروهای مسلح و خاصه یگان های ویژه با آمادگی و هوشیاری کامل و انجام برآوردهای دقیق و سنجیده، یک گام جلوتر از دشمنان حرکت کرده و هر اقدام و توطئه شومی را که از سوی آنان طرح ریزی می شود، در نطفه خفه کنند.

گفتنی است، در پايان اين مراسم از زحمات سرهنگ "احمد نورعلی " تقدير و با حکم فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ "محمد علیزمانی" به عنوان فرمانده یگان ویژه استان کردستان معرفي شد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون