نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/10      16:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:263


نسخه چاپی
آمادگی پلیس راهور برای همکاری با هیئت ها و دسته های عزاداری در سطح معابر شهری
گروه ناجا- رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا از آمادگی پلیس راهور برای همکاری با هیئت ها و دسته های عزاداری در سطح معابر شهری خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدباقر سلیمی" با اشاره به فرارسیدن ایام عزاداری ماه محرم و برپایی تکایای عزاداری و چادرهای توزیع نذری از سوی عاشقان اهل بیت(ع) در سطح شهرها، اظهار داشت: همه ساله با شروع ایام حزن و اندوه ماه محرم و شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) علاوه بر برگزاری مراسمات در هیئت ها، حسینیه ها، مساجد شاهد برپایی تکایای عزاداری و چادرهای توزیع نذری در حاشیه معابر شهری هستیم که بی شک برپایی این گونه تکایا مستلزم رعایت ملاحضاتی است تا بزرگداشت این واقعه بزرگ به ایجاد زحمت برای دیگر شهروندان و یا حوادث ناگوار رانندگی و ایراد خسارت، مجروح و مصدوم شدن و یا حتی جان باختن عزیز دیگری نشود.

این مقام انتظامی با تاکید بر لزوم اخذ مجوز و هماهنگی های لازم بانیان عزاداری در سطح معابر شهری، گفت: بانیان این مراسمات ضمن هماهنگی با شورای تبلیغات اسلامی و فرمانداری، مجوزهای لازم را از نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی و رانندگی کسب کنند.

وی از آمادگی پلیس راهور برای همکاری با هیئت ها و دسته های عزاداری در سطح معابر شهری خبر داد و گفت: به منظور برگزاری منظم تر مراسمات عزاداری در سطح معابر یا حاشیه معابر شهرها، همکاران ما در مجموعه راهور در سراسر کشور آماده هرگونه همکاری با مردم شریف ، هیئت ها و دسته جات عزاداری هستند.

رئیس پلیس ترافیک شهری راهور ناجا بر اخذ مجوزهای لازم مدت دار از سازمان تبلیغات اسلامی و پلیس راهنمایی و رانندگی از سوی هیئت ها و دسته های عزاداری تاکید و تصریح کرد: تامین علائم ایمنی و روشنایی کافی به ویژه در ساعات شب؛ معرفی،تجهیز و بکارگیری همیار پلیس (همیار محرم) به منظور روانسازی ترافیک و تامین ایمنی؛ن عدم انسداد معابر بدون کسب مجوز و نیز عدم نصب بنر ، پارچه نوشته و ... که موجب پوشش تابلوها ، چراغ ها و دیگر علائم راهنمایی و رانندگی می شود از دیگر توصیه های پلیس راهور به دسته جات عزاداری است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون