نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      9:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم اربعین
گروه ناجا - دومین جلسه هماهنگی قرارگاه اربعین حسینی با موضوع برآورد وضعیت، بهبود روش‌ها و آمادگی‌ جهت تأمین تجهیزات لازم و پشتیبانی از زائران حضرت ابا عبدالحسین (ع) برگزار شد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رحمت اله محمدی" معاون آماد و پشتیبانی ناجا در دومین جلسه قرارگاه اربعین حسینی (ع) سال 1398 که با حضور جانشین و جمعی از مدیران معاونت آماد و پشتیبانی ناجا و معاونان آماد استان‌های خوزستان، ایلام، کرمانشاه، مرزبانی، یگان ویژه و ... برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: این جلسه با هدف برآورد وضعیت و بهبود روش‌ها و آمادگی‌ جهت تأمین تجهیزات لازم و پشتیبانی از زائران آن حضرت تشکیل شد.

وی با تاکید براینکه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) برای ما حائز اهمیت است، گفت: ما نیز در این حرکت عظیم توفیق پشتیبانی از نیروهایی که به نوعی درحال خدمت‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالحسین (ع) هستند را بر عهده‌ داریم.

معاون آماد و پشتیبانی ناجا در خصوص طبخ و تامین غذا در این ایام عنوان کرد: 2 آشپزخانه در استان خوزستان، مرز شلمچه و چذابه به ظرفیت هریک 2500 نفر برای زوار و همچنین تجهیز و راه‌اندازی 4 آشپزخانه در مرز مهران جهت تأمین غذا برای رده‌های انتظامی تدارک دیده شده است.

وی تصریح کرد: اولین نیروهای در صحنه همکاران آماد و پشتیبانی هستند که سفره خدمت‌رسانی به زائران را پهن می‌کنند و آخرین نیروها نیز همین عزیزان هستند که از صحنه خارج می‌شوند امیدواریم اربعین امسال بتوانیم پشتیبانی خوب و مطلوبی از زائران حضرت ابا عبدالحسین (ع) داشته باشیم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون