نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
4 کشته در تصادف 2 دستگاه وانت در "سیب و سوران"
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان- برخورد یک دستگاه وانت حامل سوخت قاچاق با دستگاه وانت دیگر در شهرستان سیب و سوران 4 نفر را به کام مرگ کشاند.

سرهنگ"غلامرضا توکلی" فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: روز گذشته یک فقره تصادف فوتی و حریق 2 دستگاه خودرو وانت در محور "خاش -پسکوه"محدوده روستای " گلکوشن " به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام و بلافاصله تیمی از ماموران پاسگاه انتظامی "پسکوه" به همراه عوامل امدادی و پلیس راه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد یک دستگاه وانت تویوتا حامل سوخت قاچاق با یک دستگاه وانت دیگر  به شدت برخورد و هر 2 خودرو دچار حریق شده اند.

سرهنگ توکلی عنوان کرد: در این حادثه متاسفانه 4 سرنشین 2 دستگاه خودرو که هویت های آنها فعلا نامشخص است به علت جراحات وارده و سوختگی شدید در محل حادثه فوت کردند.

وی در پایان با اشاره به اینکه درصد بالایی از تصادفات منجر به فوت در جاده های استان به دلیل بی توجهی قاچاقچیان سوخت اتفاق می افتد گفت: نباید به بهانه معیشت، جان خود و دیگران را به خطر انداخت و نانی را بر سرسفره برد که بهای آن ریخته شدن خون برادران دینی و عزادار شدن خانواده های آنان است.

فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران خاطر نشان کرد: علت تامه تصادف توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون