نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      10:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:102


نسخه چاپی
4 مصدوم در واژگونی پراید
گروه استان ها- خراسان رضوی- فرمانده انتظامی شهرستان داورزن از واژگونی یک دستگاه خودرو پراید با 4 مصدوم در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ" جمشید بدری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در پی اعلام خبری مبنی بر واژگونی یک دستگاه خودرو پراید در محور داورزن- سبزوار به مرکز فوریت های پلیسی 110، بلافاصله گشت تصادفات به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان داورزن اظهار داشت: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک خودرو پراید به علت نامعلومی از جاده منحرف و واژگون شده است.

سرهنگ بدری تصریح کرد: در این حادثه 3 سرنشین خودرو به همراه راننده جمعا 4 تن که همه اعضاء یک خانواده اند به شدت مصدوم و توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: علت حادثه برابر اعلام کارشناس پلیس راه عدم توجه به جلو و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه ناشی از خواب آلودگی راننده اعلام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان داورزن در پایان کنترل تصادفات را عزم جدی پلیس دانست و از سایر دستگاه های مسئول درخواست کرد اقدامات ارتقاء ایمنی شهروندان را تسریع بخشیده تا جلوی روند افزایشی تصادفات گرفته شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون